خانه برنامه پزشکی و سلامت
راهنمای دیستروفی عضلانی

راهنمای دیستروفی عضلانی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده میلاد زینالی لکی
‏‏دیستروفی ماهیچه‌ای یک سلسله بیماری‌های بسیار حاد ژنتیکی پیشرونده وابسته به کروموزوم هاست که باعث تخریب یا اختلال در بافت ماهیچه‌ای می‌شود. دیستروفی ماهیچه‌ای شامل ۹ نوع بیماری است که نمونه شاخص و شدید آن دیستروفی ماهیچه‌ای دوشن است. دیستروفی ماهیچه‌ای غیرقابل درمان است و تاکنون هیچ دارویی برای درمان آن ساخته نشده است. محققان در حال تحقیقات بر روی این بیماری‌ها هستند و تاکنون موفق به ساخت چند ژن و داروی آزمایشی شده‌اند که بر روی حیوانات آزمایشگاهی مؤثر بوده است. امید است در آینده‌های نزدیک درمان دیستروفی ماهیچه‌ای قطعی شود.
‏از این رو این نرم افزار را برای راهنمایی والدین این بیماران تهیه کرده ایم تا کمکی هرچند اندک برای این بیماران باشد. لطفا برای دوستان نیز معرفی کنید.
‏برخی از بخش های این اپلیکیشن شامل موارد زیر می باشد:
‏1- معرفی مختصر بیماری
‏2- انواع دیستروفی
‏3- تغذیه
‏4- ژنتیک
‏5- توانبخشی
‏6- روانشناسی
‏7-تحقیقات جدید
‏8- فیلم های اموزشی و ...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟