استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
قبولی نسخه معلمین

قبولی نسخه معلمین

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده قبولی
‏‏قبولی راهکاری است یکپارچه برای برگزاری کلاس آنلاین و طرح آزمون کلاسی و ثبت تکلیف برای شما معلم عزیز تا بتوانید به راحتی کلاس خود را برگزار کنید و از عملکرد دانش اموزان خود مطلع باشید.
‏قبولی چگونه به معلمین کمک می کند:
‏ابزار های هوشمند قبولی به معلمین کمک می کند تا بتوانند کلاس خود را بدون هیچ دغدغه ای به صورت آنلاین برگزار کنند. قبولی با داشتن ابزار برگزاری کلاس آنلاین و طراحی و برگزاری آزمون آنلاین بهترین تجربه کلاس غیر حضوری را برای معلمین و دانش آموزان فراهم می کند.
‏ساخت آزمون آنلاین:
‏معلمین با استفاده از نسخه معلمی قبولی، دسترسی به بانک سوال بروزی از سوال ها دارد و می تواند به راحتی چند کلیک آزمون آنلاینی را برای دانش آموزان بسازد. در آزمون آنلاین امکانات زیر وجود دارد:
‏امکان مشخص کردن زمان شروع و پایان برای آزمون
‏امکان ساخت آزمون با ۵۰ سوال
‏امکان ساخت کلاس جدا برای هر مدرسه و کلاس
‏امکان بستن دسترسی به کلاس
‏امکان شرکت دانش آموزان در آزمون بعد از پایان مهلت آزمون
‏امکان مشاهده کارنامه آزمون برای هر دانش آموز
‏امکان مشاهده کارنامه آزمون بر اساس هر سوال
‏پیوستن به کلاس آنلاین حتی بدون گوشی موبایل و لپ تاپ:
‏دانش آموزان می توانند بدون داشتن گوشی موبایل و لپ تاپ هم به صورت صوتی از کلاس آنلاین قبولی استفاده کنند. برای این کار کافیست با شماره تلفن کنفرانس قبولی تماس بگیرند، کد کلاس مخصوص خودشان را وارد کنند و به راحتی به صدای کلاس دسترسی داشته باشند.
‏کیفیت صوت و تصویر بالا:
‏زیرساخت سخت افزاری قبولی در بهترین دیتا سنتر های ایرانی قرار دارد و این موضوع باعث این می شود که کیفیت صوت و تصویر کلاس بسیار بالا باشد.
‏اشتراک صفحه کامپیوتر معلم:
‏در صورت استفاده از نسخه تحت وب قبولی، معلمین می توانند صفحه کامپیوتر خود را به راحتی یک کلیلک با دانش آموزان به اشتراک بگذارند و فایل های مورد نظر خود را به راحتی برای دانش آموزان به نمایش بگذارند.
‏تماس صوتی و تصویری:
‏قبولی امکان اشتراک گزاری صدا و تصویر را هم برای معلم و هم برای همه دانش آموزان فراهم می کند. برای پیشگیری از شلوغی کلاس، دانش آموزان به صورت پیش فرض بی صدا و تصویر هستند و فقط تصویر معلم را می بینند و صدای معلم را می شنوند. همچنین معلم می تواند دانش اموزی را از کلاس اخراج کند و یا صدا او را ببندد.
‏امکان ارسال پیغام به همه دانش آموزان:
‏با ثبت پیغام در کلاس، قبولی پیغام معلم را از طریق نسخه دانش آموزی و از طریق پیامک به دانش آموزان ارسال می کند تا دانش آموزان از اخرین پیغام معلم خود با خبر باشند.
‏اینترنت نیم بها:
‏اینترنتی که برای استفاده از هریک از امکانات قبولی استفاده می شود به صورت نیم بها محاسبه می شود و دیگر دانش آموزان شما لازم نیست نگران مصرف اینترنتشان برای پیوستن به کلاس شما باشند.
‏گفتگوی متنی داخل کلاس:
‏در کلاس آنلاین قسمتی برای گفتگوی متنی فیمابین دانش آموزان و معلم وجود دارد. دانش آموزان می توانند سوالات خود را در طول تدرسی معلم در قسمت گفتگو متنی بنویسند تا معلم هر زمان که خواست به آنها پاسخ بدهد.
‏دانش آموز برای صحبت اجازه می گیرد:
‏دانش آموزان می توانند برای صحبت کردن در کلاس، دست خود را بالا ببرند و در صورت اجازه معلم، در کلاس صحبت کند.
‏قابل استفاده در همه پلتفرم ها:
‏نسخه معلمی قبولی علاوه بر نسخه اندروید و ای او اس بر روی بستر وب هم قابل استفاده است. فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید کلاس خود را برگزار کنید.
‏دعوت دانش آموزان به راحتی:
‏معلمین می تواند دانش آموزان خود را به استفاده از پیامک و یا با اشتراک گزاری لینک کلاس درس در شبکه ای اجتماعی به راحتی به قبولی دعوت کنند.
‏Website: https://ghaboli.com
‏Telegram:@ghaboliadmin
‏Telephone:02191015391
‏برای داشتن بهترین تجربه آموزش در کنار شما هستیم
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏افزایش سرعت برنامه و بهبود رابط کاربری
‏کلاس آنلاین
‏آزمون آنلاین

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده