خانه برنامه ابزارهای کاربردی
قفل برنامه با اثر انگشت

قفل برنامه با اثر انگشت

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ردلاین سافت البرز - مهندس مهدی رضایی
‏‏(3 قفل در یک برنامه)
‏1. قفل با اثر انگشت
‏ 2. قفل با الگو
‏ 3. قفل با پین کد
‏{ قفل تمام نرم افزار های سیستمی و نصب شده کاربر با مد دلخواه شما . میتوانید بخش پیامها را با الگو قفل کنید
‏بخش مخاطبین را با پین کد
‏مسنجرها را با اثر انگشت
‏و و و . . .
‏هر کدام بصورت مجزا و کاملا محافظت شده که جز شما کسی به آنها نمیتواند دسترسی داشته باشد}
‏قفل گوشی با اثر انگشت که شاید تا پیش از این یک طنز به نظر می‌رسید از دوربین پشتی گوشی هوشمند شما به‌منظور ایجاد الگویی صحیح و دقیق از اثرانگشت شما استفاده می‌کند و نهایتا امکان قفل کردن گوشی و برنامه‌های خاص را فراهم می‌کند. استفاده ازقفل برنامه با اثر انگشت بسیار ساده بوده و با اولین اجرا کاربر وارد مراحل اسکن اثرانگشت می‌شود. از سوی دیگر می‌توانید مشخص کنید که چه رقمی اسکن شود ( هر یک از پنج انگشت دست چپ یا راست شما می‌توانند مبین این ارقام باشند) و نهایتا باید رقم‌های اعلام شده را در مقابل دوربین پشتی قرار دهید تا چند عکس در حالت ماکرو گرفته شود. پس از این، برنامه با استفاده از این تصاویر شروع به خواندن و واکاوی اثرانگشت می‌کند تا آن‌ها را در مراجعات بعدی کاربر مورد استفاده قراردهد. به این برنامه باید به دید اثباتی برای طرح استفاده از این روش نگاه کرد و حتی آن‌را جایگزینی برای استفاده از سنسورهای تشخیص اثرانگشت به حساب آورد. با توجه به پشتیبانی این برنامه از کدهای عبور و الگوهای ویژه برای بازکردن قفل، می‌توان بیش از پیش بر روی قابلیت‌های امنیتی آن حساب باز کرد.
‏‏بهینه سازی برنامه به درخواست کاربران
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟