خانه برنامه پزشکی و سلامت
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده Hoceyn
‏‏سرویس برو دکتر نخستین و تنها سامانه خدمات آنلاین پزشکان کشور است که با هدف ارائه ساده‌ترین و کاربردی‌ترین سیستم جستجو، معرفی و تماس جهت رزرو وقت ملاقات پزشکان، بیمارستانها و سایر مراکز درمانی عمومی و خصوصی در 'شرکت داده پردازان گیلاس شمال' طراحی و پیاده‌سازی شده است.
‏ماموریت برو دکتر بالابردن سطح سلامتی و رفاه هموطنان‌ با معرفی پزشکان متخصص براساس نیاز و به ساده ترین روش ممکن در قالب خدمات الکترونیکی است. اوج قدرت برو دکتر در معرفی پزشکان و مراکز درمانی مورد نظرِ کاربر براساس موقعیت مکان شخص و مبتنی بر فناوری Nearby می باشد. این سرویس به این صورت کار می کند که کاربر در هر زمان و هر مکانی که باشد می تواند باتوجه به نیاز خود، به اطلاعات نزدیکترین پزشکان و مراکز درمانی جهت دریافت خدمات پزشکی دسترسی یابد و در سریع ترین زمان ممکن از خدمات آنها بهره مند شود.
‏این سامانه هم اکنون در سراسر ایران قابل استفاده است و شرکت گیلاس با افتخار از کلیه پزشکان و مراکز درمانی کل کشور که تمایل دارند به جمع خانواده بزرگ برو دکتر بپیوندند صمیمانه و با آغوش باز استقبال می کند.
‏نرم افزار برو دکتر هم اکنون با هدف ارائه روشی ساده‌ و کاربردی‌ جهت جستجو، معرفی، تماس و رزرو وقت ملاقات پزشکان، بیمارستانها و سایر مراکز درمانی عمومی و خصوصی در پلتفورم اندروید قابل دسترس است.
‏استفاده از اپلیکیشن برو دکتر بسیار ساده است. پس از نصب و اجرای برنامه، موقعیت مکانی کاربر توسط GPS دریافت شده و نزدیکترین پزشکان و مراکز درمانی براساس نیاز کاربر و به انتخاب او به کاربر معرفی می شوند. کاربر می تواند با انتخاب هر یک از پزشکان یا مراکز درمانی پیشنهاد شده به اطلاعات زیر دسترسی پیدا کند.
‏* آدرس پزشک یا مرکز درمانی مورد نظرروی نقشه گوگل ( Google Map )
‏* آدرس پستی پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر
‏* اطلاعات تماس پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر
‏* مشاهده اطلاعات پزشک یا مرکز درمانی (تخصص، رزومه و سوابق کار پزشک و اطلاعات تکمیلی مرکز درمانی)
‏مزایای استفاده از برو دکتر برای کاربران :
‏* سهولت استفاده از نرم افزار در کلیه پلت فرم های موبایل (به زودی نسخه iOS و ویندوز فون نیز می آید)
‏* پیدا کردن سریع نزدیکترین پزشک یا مرکز درمانی باتوجه به موقعیت مکانی کاربر
‏* مطالعه تخصص و ویژگی های پزشکان یا مراکز درمانی و انتخاب بهترین گزینه براساس نیاز کاربر
‏* کمک به مسافران جهت پیدا کردن آسان پزشک یا مرکز درمانی مورد نظرشان در هنگام سفر
‏مزایای استفاده از برو دکتر برای پزشکان و مراکز درمانی:
‏فوگی کم هزینه ترین راه برای معرفی تخصص و توانایی های پزشکان و مراکز درمانی است که مزایای آن به شرح زیر می باشد:
‏* اعطای یک صفحه اختصاصی وبسایت جهت معرفی پزشک یا مرکز درمانی به صورت 100% رایگان
‏* نمایش نقشه مطب پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر روی نقشه گوگل (Google Map) در وبسایت و اپلیکیشن اندروید (اپلیکیشن iOS بزودی)
    • رفع باگ های گزارش شده 
    • بهبود نمایش اطلاعات دکتر در صفحه مپ 
    • نمایش موقعیت مکانی کاربر در نقشه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟