استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hide and seek for MCPE

Hide and seek for MCPE

نسخهv۱۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۳
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۲۹
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده kaple wable
‏‏Map for Minecraft Hide And Seek نشان دهنده یک بازی ماجراجویی است که این فرصت را به ما می دهد تا بازی مورد علاقه دوران کودکی را در دنیای جذاب Minecraft بازی کنیم.
‏چگونه در نقشه Minecraft Hide And Seek بازی کنیم
‏همه ما می دانیم که قوانین Hide and Seek، اما برای اینکه ذهن خود را تازه کنید و با ویژگی های این نقشه خاص آشنا شوید، خواندن آنها را به شما توصیه می کنیم:
‏به محض اینکه وارد دنیا شدید، بازی شروع می شود. br>اولین بازیکنی که وارد جعبه مخصوص می شود قرار است نقش سالک را بازی کند. به محض اینکه او وارد آن شد، بقیه بازیکنان نیم دقیقه فرصت دارند تا پنهان شوند.
‏بازیکنان ممکن است در هر جایی پنهان شوند، به جز سواری های دنیای Minecraft.
‏به محض اینکه یکی از بازیکنان مخفی شده مشاهده می شود، او کشته شده در نظر گرفته می شود، اما به جای ترک بازی، باید به جستجوگر کمک کند تا بقیه بازیکنان را پیدا کند.
‏وقتی همه پیدا شدند، بازی به پایان می رسد. برای بازی دوباره، بازی را تنظیم مجدد کنید.
‏تقریباً همه مردم روی زمین در کودکی عاشق مخفی کاری بودند. اکنون مخفی کردن و جستجو برای MCPE در دنیای مکعب موجود است! برای این کار باید hide and seek را برای mcpe دانلود کنید. این مینی بازی شامل اتوماسیون، آمار، ردیابی زمان و موارد دیگر است!
‏نقشه های مخفی و جستجو برای minecraft یک مینی بازی کلاسیک است که هیچ تفاوتی با یک بازی واقعی ندارد. جوینده یا مخفی شو! نقشه‌های ماین کرافت خودکار هستند، به همین دلیل است که تقسیم به تیم‌ها بدون دخالت شما انجام می‌شود.
‏نقشه‌های پنهان و جستجو به شما کمک می‌کنند تا لذت واقعی ببرید! چگونه؟ دوستانت را دعوت کن! همچنین، نقشه‌های mcpe حاوی تنظیمات زیادی هستند که مکان بازی، قوانین و موارد دیگر را تغییر می‌دهند. به محض اینکه به لابی نقشه پنهان و جستجو رسیدید، همه اینها را با دقت بخوانید. همچنین، این مینی بازی به شما پوسته های استتار را برای Minecraft می دهد که به شما کمک می کند ماسک کنید و با محیط ترکیب شوید.
‏پس دوستان خود را دعوت کنید و در دنیای مکعبی یک سرگرمی واقعی ایجاد کنید.
‏اگر می خواهید این بازی سرگرم کننده دوران کودکی را با دوستان خود بازی کنید، با کلیک بر روی دکمه زیر مقاله آن را دانلود کنید، افرادی را که می خواهید با آنها بازی کنید دعوت کنید و نظر خود را در مورد نقشه mcpe ماجراجویی به ما بگویید.
‏ br>برای کشف نقشه‌های معدنی جالب‌تر، و همچنین حالت‌ها، بسته‌های بافت و پوسته‌ها، وارد وب‌سایت ما شوید. در اینجا همچنین جدیدترین افزونه های MCPE و اخبار مرتبط را خواهید یافت. لذت ببرید!
‏سلب مسئولیت. حالت‌های ما برای mcpe و نقشه‌های ماین کرافت برنامه‌های رسمی نیستند. توسعه دهندگان برنامه ها به هیچ وجه با استاد (های) بازی رسمی مرتبط نیستند. همه برندها، علائم تجاری و غیره متعلق به Masters آنها هستند. تمامی حقوق مطابق با http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines محفوظ است.
‏‏بهبود ثبات از نقشه های مخفی و جستجو برای mcpe لذت ببرید

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر adult ali
٢٣ شهریور ١٤٠٢

هر کاری کردم نصب نشد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر homa gh
١٧ تیر ١٤٠٢

بزیا میگن بازی خوبی و من می خواهم پنج ستاره بدم وای به حال این بازی اگه نیاد پاکش می کنم

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر تنهایی
١٦ خرداد ١٤٠٢

‏✗ اصلا باز نمی کنه اصلا باز نمی کنه

میپسندم۹ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده