خانه برنامه کتاب
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۲/۲۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۸۸
تعداد نظرات۸
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده مبینا ورمزیار

‏‏حتما خیالتان راحت میشود اگر بدانید که لازم نیست همیشه از روی کتاب برای کودکتان قصه بخوانید. کودکان عادت دارند یک داستان تکراری را آنقدر بشنوند تا پدر یا مادر آن را حفظ شوند. آ نها به این ترتیب چیزی یاد میگیرند و از تکرار قصه احساس آرامش میکنند.

‏ساعت قصه گویی و کتابخوانی همچنین فرصت مناسبی برای شماست که درباره روزی که کودک پشت سر گذاشته پرس و جو کنید.از او بپرسید کدام قسمت از روز خود را دوست داشته و میخواسته چه کار متفاوتی انجام بدهد. سعی کنید کشف کنید چه چیزهایی کودک شما را آزار میدهند و اگر راه حلی وجود دارد آن را پیدا کنید. از این لحظه ارزشمندبرای آموزش مهر و محبت و اهمیت تلاش به فرزندتان بهره ببرید. با وجود این به او یادآوری کنید که لازم نیست انسان کاملی باشد. کمی گفت وگوی پر شور و حال، قبل از خواب میتواند صبح نشاط انگیزی برای کودک به دنبال داشته باشد. علاوه بر این گفت وگو، بگذارید کودک قبل از بستن چشمهای خود بداند که چقدر او را دوست دارید. به تمام ویژگیهای او که مورد تائید و علاقه شماست اشاره کنید. به کودکتان روحیه بدهید. ذهن او را با افکار محبت آمیز و اینکه چقدر وجودش برای شما ارزشمند بوده و زندگی تا چه اندازه میتواند هیجان انگیز باشد پر کنید. کود کتان را فرد مثبت اندیشی جلوه دهید که همه از بودن با او لذت میبرند. قبل از اینکه کودک به خواب برود، به او لبخند بزنید. اهمیت قصه گویی قبل از خواب را میتوان با لذتی که برای کودکان به همراه دارد سنجید. نمیتوان برای این لحظات شیرین بغل کردن کودک، پیوند برقرار کردن، گفت وگو کردن، خندیدن و عشق ورزیدن به او، قیمتی گذاشت. این لحظات را به فراموشی نسپارید چرا که کودک آن را از یاد نخواهد برد. روز کودکتان را با شادی به پایان برسانید!

‏گر کودک شما به تازگی خواندن و نوشتن را فراگرفته، هر از گاهی بگذارید او برای شما داستان بخواند. این فرصت فوق العاده ای است که شما توانایی خواندن فرزندتان را بسنجید و او نیز کمی تمرین روخوانی کند. با کتابهای ساده شروع کرده و به تدریج او را با متون مشکلتر آشنا کنید.

‏‏مایکت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟