En
حجم:۳.۸ مگابایت
نسخه: ۱.۲(۱۳۹۳/۱۱/۲۸)
عکس و فیلم
۰
۰
۱۰۰
دانلود
۲ روز
اینستا متن #1
اینستا متن #2
اینستا متن #3
اینستا متن #4
اینستا متن #5

   توضیحات

‏‏اینستا متن ساده ترین راه به اشتراک گذاری متن و عکس نوشته در اینستاگرام.

‏اگر قصد دارید به راحتی نوشته ها و عکس های نوشته های خود را در اینستاگرام منتشر کنید این برنامه برای شماست.

‏طرفداران و استفاده کنندگان اینستاگرام روز به روز در حال افزایش هستند و کمتر کسی رو میشه پیدا که عضو اینستاگرام نباشه با این همه وجود یک ابزار ساده و آسون که کار باهاش خیلی راحت باشه و پیچیدگی نداشته باشه و بشه باهاش به راحتی توی اینستاگرام متن رو به اشتراک گذاشت و عکس نوشته ساخت حس می شه.

‏اینستا متن ابزاریه که به راحتی می تونید با کمک اون بر روی تصاویر خودتون متن بنویسید و در اینستاگرام منتشر کنید همچنین می تونید از رنگ های ثابت به عنوان پس زمینه تصاویر استفاده کنید یا روی تصاویر گالری برنامه نوشته هاتون رو ایجاد کنید یا حتی در لحظه از دوربین موبایل یا تبلتتون عکس بگیرید و روش متن دلخواه خودتون رو بنویسید و توی اینستاگرام منشترش کنید.

‏مهم ترین ویژگی اینستا متن راحتی کار با اونه.

‏با اینستا متن به راحتی می تونید متن دلخواه خودتون رو بنویسید ، متن رو جا به جا کنید ، اندازه کادر مربوط به متن رو تغییر بدید، فونت ، رنگ نوشته ، اندازه قلم و چینش متن رو تغییر بدید و به راحتی هر نوع متنی رو روی هر نوع تصویری که دلتون می خواد ایجاد کنید.

‏شما در انتخاب پس زمینه تصویر هیچ محدودیتی ندارین می تونید از رنگ ، گالری برنامه های ، تصاویر خودتون یا تصویر ثبت شده توسط دوربین به عنوان پس زمینه متن استفاده کنید.

‏پس اگه اینستاگرام دارین و قصد دارین خیلی راحت نوشته هاتون رو به صورت عکس توی اینستاگرام منتشر کنید دست دست نکند اینستا متن برای شماست.

‏راهنمای تصویری برنامه رو می تونید توی لینک زیر مشاهده کنید :

‏http://safecomp.ir/fa/instamatn

‏منتظر نظرات و امتیازات خوبتون هستیم.

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏اضافه شدن راهنمای گام به گام تصویری