خانه برنامه سرگرمی
آجر شکن (بازی پرطرفدار آتاری)

آجر شکن (بازی پرطرفدار آتاری)

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده ام اس بی
‏‏*** آجر شکن ***
‏آجر شکن یک بازی بسیار سرگرم کننده و هیجانی میباشد.
‏نسخه اصلی این برنامه برروی آتاری ها راه اندازی میشد و بهترین سرگرمی دهه شصتی ها و حتی دهه هفتادیا بود...
‏آجر شکن یک بازی به ظاهر ساده ولی در باطن یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین بازی های دوران خود بود.
‏آیا میخواهید یکی از بازی های چند دهه اخیر را در گوشی اندرویدی خود داشته باشید و بازی کنید ، ما این بازی را برای شما پیشنهاد میکنیم...
‏لطفا تمامی نظرات،پیشنهادات،انتقادات خود را به ایمیل : msb100h@gmail.com ارسال کنید تا در اولین زمان ممکن نظرات و پیشنهادات شما را بررسی کنیم و نسخه بهبود یافته و به مراتب بالاتر این نسخه را برای شما دوستان عزیز بروزرسانی کنیم.
‏باتشکر فراوان،
‏ام اس بی
‏کلید واژه:
‏بازی,سرگرمی,آجر شکن,آجر,بازی هیجانی,هیجان,دهه شصتی,دهه,دهه هفتادی,دهه 60,دهه 70,بازی آتاری,بازی قدیمی,توپ,مرحله,کودکانه,بازی کودکانه,محبوب,پرطرفدارترین بازی,محبو ترین بازی,Games, Entertainment, brick breaker, brick, game excitement, the thrill, the thumb, the, seventies, 60s, 70s, Atari games, old games, balls, step-child, child's play, popular, most popular, most Mhbv play
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟