استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
کتاب کوچک شخصیت شناسی

کتاب کوچک شخصیت شناسی

نصب در حال دریافت
نسخهV۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۹/۲۲
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده داده پردازی آزموده‌کاران
‏‏هر شخصی 15 مدل شخصیتی یا کهن الگوی رفتاری دارد . شما با شناخت هر کهن الگو نقاط ضعف و قوت آن را می‌توانید یاد بگیرید که توسط آن می‌توان رفتار و کارهای افراد را پیش بینی کرد .
‏اگر فردی کهن الگوی شخصیتی 'آپولو' داشته باشد، 80 درصد کارها و طرز فکر و رفتار او با هر شخص دیگری که آن کهن الگو را داشته باشد یکسان می‌باشد. این موضوع به همه کمک می‌کند تا پیش بینی از رفتار و شخصیت دیگران داشته باشند .
‏اگر در رابطه عاطفی قرار دارید ، یا پدر و مادر هستید و یا مدیر و کارمند ، به این راهنما نیاز دارید . این کتاب کوچک به شما کمک می‌کند تا آگاهی خود را در حوزه روان تحلیل گری افزایش دهید .
‏برای فردی که کهن الگوی ' آتنا ' دارد، نمیتوانید لحظه های رومانتیک و احساسی زیادی درست کنید ! چون اصلا به آن توجه ندارد ! او بر اساس تصمیمات منطقی تصمیم می‌گیرد نه احساسی . و یا روی قول ها و حرفهای فردی که کهن الگوی 'هرمس' دارد خیلی حساب نکنید . او استاد سخنوری و زندگی در لحظه است که پایبندی زیادی هم ندارد !
‏حالا شما خودتان باید آگاهی فردی را در این زمینه زیاد کنید تا بتوانید با پیش بینی رفتارها نقاط ضعف و قوت خود و دیگران را شناسایی کنید .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده