خانه برنامه کتاب

کتاب کوچک شخصیت شناسی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
تعداد دانلود۲ هزار
سازنده داده پردازی آزموده‌کاران
نسخهV۱.۳.۰
حجم۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۹/۲۲
‏‏هر شخصی 15 مدل شخصیتی یا کهن الگوی رفتاری دارد . شما با شناخت هر کهن الگو نقاط ضعف و قوت آن را می‌توانید یاد بگیرید که توسط آن می‌توان رفتار و کارهای افراد را پیش بینی کرد .
‏اگر فردی کهن الگوی شخصیتی 'آپولو' داشته باشد، 80 درصد کارها و طرز فکر و رفتار او با هر شخص دیگری که آن کهن الگو را داشته باشد یکسان می‌باشد. این موضوع به همه کمک می‌کند تا پیش بینی از رفتار و شخصیت دیگران داشته باشند .
‏اگر در رابطه عاطفی قرار دارید ، یا پدر و مادر هستید و یا مدیر و کارمند ، به این راهنما نیاز دارید . این کتاب کوچک به شما کمک می‌کند تا آگاهی خود را در حوزه روان تحلیل گری افزایش دهید .
‏برای فردی که کهن الگوی ' آتنا ' دارد، نمیتوانید لحظه های رومانتیک و احساسی زیادی درست کنید ! چون اصلا به آن توجه ندارد ! او بر اساس تصمیمات منطقی تصمیم می‌گیرد نه احساسی . و یا روی قول ها و حرفهای فردی که کهن الگوی 'هرمس' دارد خیلی حساب نکنید . او استاد سخنوری و زندگی در لحظه است که پایبندی زیادی هم ندارد !
‏حالا شما خودتان باید آگاهی فردی را در این زمینه زیاد کنید تا بتوانید با پیش بینی رفتارها نقاط ضعف و قوت خود و دیگران را شناسایی کنید .

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟