خانه برنامه کسب و کار
ندای درآمد، راهی برای کسب درآمد

ندای درآمد، راهی برای کسب درآمد

کسب درآمد از مهارت ها

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۵۶
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده تیم آقای عباس زاده
‏‏بروز رسانی جدید با کلی تغیرات و رفع تمامی مشکلات گزارش شده...
‏به نام خدا
‏🔷مطمئن هستم در جامعه پزشکی کمتر کسی بدون مهارت خاصی پیدا می شود! پس تو هم باید یک مهارت خاص داشته باشی. مهارتی که شاید فکر کنی نمی توانی از تجارت کسب کرد. اما باید بدونی می خوام برنامه ای را به تو معرفی کنم که یه عالمه مشاغل برای مهارت های مختلفی که تو خودش جمع کرده و برای هر سرویس شغلی متن متنوعی داره که تو رو مجبور می کنی با استفاده از وقت آزاد تو منزل کسب درآمد کنی
‏این برنامه برای ارائه خدمات متن متن ، مطالب آموزشی در هر شغل دارد. این مطالب خیلی می تونه به تو در زمینه آشنایی یا آموزش مختصر مهارت کمک کنه. به طور خلاصه لیست ایده آل شما را دارد اگر مناسب کسب درآمد در ایران باشد. دوره های آموزشی رایگان و ویدیویی که بسیار کاربردی هستند معرفی می شوند. رازهای موفقیت در کسب درآمد را تو خود جمع کرده و می تونه خیلی کمک کنه.
‏🔵شاید هم با خودت بگی از کجا بدونم این سرویس ها امن هستند. خب! باید بگم ما سعی نکردیم با ارائه افراطی سرویس ها از کیفیت، امنیت و اعتماد شما بکاهیم. تمامی این سرویس ها امن هستند زیرا سابقه کاری مطلوبی با درصد نسبی رضایت کاربران را نصیب خود کرده اند. پس می تونی مطمئن باشی یه پول حلال از جای درست به ازای مهارت خودت به دست می آوری. این بستر کمی در کشور ما نوپا است. اما در بعضی از کشور ها مثل چین توانسته جلب توجه کنه. ما هم با تکیه بر این موضوع و برای اینکه گامی مثبت در این جهت برداریم تصمیم به این کار گرفتیم. البته باید بگم نوپا بودن دلیل بر کم درآمد بودن نیست. بلکه خدارو شکر شما متناسب با کاری که ارائه می دهید و زمانی که می گذارید می توانید درآمد خوبی رو بدست بیارید. زیرا این بستر درسته نوپاست اما سالها در حال توسعه بوده و توانسته کاربران و مشتریان زیادی را جذب کنه.
‏برنامه علاوهاین برای ارائه آموزشهای کاربردی به شما ایده های جونداری را معرفی می کند که می توانید خیلی زود به کسب و کار خود بپردازید. رازهای کسب درآمد هم داره. دوره های آموزشی بصورت رایگان هم که هست. میمونه یه شغل مناسب تو خونه خودت که اونم ردیفه. اما خواستش با خدا و عزمش با توست.
‏ازهتازه ، کسب درآمد در منزل از وقت آزاد هم میتونه اعتماد به نفست را بالا ببره و هم مهارت را. می تونی یه درآمد دوم یا سوم کنار شغلت باشی اونم با درآمدزایی مطلوب. حتی میتونی تو خونه کار کنی و با پیشرفت و وقت گذاشتن بیشتر برای خودت یه شغل لذت بخش بسازی. اگه کسی مهارتی را خوب بلده پس به اون مهارت داره. چی از این بهتره که یه شغل داشته باشی که بهش خیلی دوست داشته باشی. حجم برنامه زیاد نیست و می تونی نصب کنی و با مطالعه مطالب اطلاعات بد بد بیاری. یدامیدوارم از این برنامه لذت ببری.
‏🔱توضیح با شش عبارت طلایی:
‏🔶درآمدزایی و پول سازی در منزل با مهارت هایی که داری
‏مهارت های آموزش متفاوت و توسعه آن ها است
‏ازرازهایی برای موفقیت به همراه روش های پول سازی
‏🔶مجموعه ای از ایده های نایاب و کاربردی بر اساس پدیده کسب درآمد مدرن
‏🔶آشنایی کامل با بیت کوین ، آسرو ، 7030 ، یوتیوب ، تبلیغات کلیکی ، اینترنت ، کارنت صدها عنوان دیگر
‏🔶پنجره ای نو به سوی آی جاب و پدیده کسب درآمد از سرگرمی ها
‏🌟همه و همه در ندای درآمد اپلیکیشن تخصصی کسب درآمد در منزل از مهارت ها
‏‏بهبود عملکرد برنامه
‏طراحی دوباره ظاهر برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟