خانه برنامه کسب و کار
نسخهv۱۰.۹
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۱۵
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۷۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده تیم آقای عباس زاده

‏‏💠به نام خدا

‏🔷مطمئن هستم در جامعه امروزی کمتر کسی بدون مهارت خاصی پیدا میشه! پس تو هم باید یک مهارت خاص داشته باشی. مهارتی که شاید فکر کنی نمیشه ازش کسب درآمد کرد. اما باید بدونی می خوام برنامه ای را به تو معرفی کنم که یه عالمه مشاغل برای مهارت های مختلف را تو خودش جمع کرده و برای هر شغلی سرویس های متنوعی را دارد که به تو اجازه می دهند با استفاده از وقت آزاد خود در منزل کسب درآمد کنی.

‏🔵این برنامه علاوه بر ارائه سرویس های متنوع، مطالب آموزشی در هر شغل دارد. این مطالب خیلی می تونه به تو در زمینه آشنایی یا آموزش مختصر مهارتت کمک کنه. به علاوه دارای لیست گسترده ای از ایده های درآمدزا می باشد که مناسب کسب درآمد در ایران هستند. دوره های آموزشی رایگان و ویدیویی که بسیار کاربردی هستند را معرفی می کنه. راز های موفقیت در کسب درآمد را تو خودش جمع کرده و می تونه خیلی بهت کمک کنه.

‏🔵شاید هم با خودت بگی از کجا بدونم این سرویس ها امن هستند. خب! باید بگم ما سعی نکردیم با ارائه افراطی سرویس ها از کیفیت، امنیت و اعتماد شما بکاهیم. تمامی این سرویس ها امن هستند زیرا سابقه کاری مطلوبی با درصد نسبی رضایت کاربران را نصیب خود کرده اند. پس می تونی مطمئن باشی یه پول حلال از جای درست به ازای مهارت خودت به دست می آوری. این بستر کمی در کشور ما نوپا است. اما در بعضی از کشور ها مثل چین توانسته جلب توجه کنه. ما هم با تکیه بر این موضوع و برای اینکه گامی مثبت در این جهت برداریم تصمیم به این کار گرفتیم. البته باید بگم نوپا بودن دلیل بر کم درآمد بودن نیست. بلکه خدارو شکر شما متناسب با کاری که ارائه می دهید و زمانی که می گذارید می توانید درآمد خوبی رو بدست بیارید. زیرا این بستر درسته نوپاست اما سالها در حال توسعه بوده و توانسته کاربران و مشتریان زیادی را جذب کنه.

‏🔵این برنامه علاوه بر ارائه آموزش های کاربردی به تو ایده های جونداری را معرفی می کنه که میتونه خیلی تو کسب درآمد موفقت کنه. راز های کسب درآمد هم داره. دوره های آموزشی رایگان هم که هست. میمونه یه شغل مناسب تو خونه خودت که اونم ردیفه. اما خواستش با خدا و عزمش با توست.

‏🔵تازه، کسب درآمد در منزل از وقت آزاد هم میتونه اعتماد به نفست را بالا ببره و هم مهارتت را. می تونی یه درآمد دوم یا سوم کنار شغلت داشته باشی اونم با درآمدزایی مطلوب. حتی میتونی تو خونه کار کنی و با پیشرفت و وقت گذاشتن بیشتر برای خودت یه شغل لذت بخش بسازی. اگه کسی مهارتی را خوب بلده پس به اون مهارت علاقه داره. چی از این بهتر که یه شغل داشته باشی که بهش علاقه هم داشته باشی. حجم برنامه زیاد نیست و می تونی نصبش کنی و با مطالعه مطالبش اطلاعات بیشتری بدست بیاری. ✔امیدوارم از این برنامه لذت ببری.

‏🔱توضیح با شش عبارت طلایی:

‏🔶درآمدزایی و پولسازی در منزل با مهارت هایی که داری

‏🔶آموزش مهارت های مختلف و توسعه آن ها

‏🔶رازهایی برای موفقیت به همراه روش های پولسازی

‏🔶مجموعه ای از ایده های نایاب و کاربردی بر اساس پدیده کسب درآمد مدرن

‏🔶آشنایی کامل با بیت کوین، آسرو، 7030، یوتیوب، تبلیغات کلیکی، اینترنت، کارنت صدها عنوان دیگر

‏🔶پنجره ای نو به سوی آی جاب و پدیده کسب درآمد از سرگرمی ها

‏🌟همه و همه در ندای درآمد اپلیکیشن تخصصی کسب درآمد در منزل از مهارت ها

‏‏گسترده شدن فایل های درآمدزا
‏بهینه سازی رابط  کاربری خانه
‏تغیر آهنگ
‏رفع ایرادات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟