استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
فنگ شویی در منزل

فنگ شویی در منزل

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۲/۲۵
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده علی سکندری
‏‏آموزش فنگ شویی در منزل
‏درباره اجزای اصلی فنگ شویی بیشتر بدانید
‏هفت جنبه از فنگ شویی را که یک مبتدی نیاز به دانستن آن دارد بررسی کنید :
‏درختان
‏هنر فنگ شویی موقعیتی خیلی عمیق برای درخت دارد. به عنوان منبعی از جریان زندگی حیاتی در نظر گرفته و توصیه می شود که در مکان های مهم نگهداری شود. به عنوان مثال باید گیاه گلدانی را جلوی لبه ها و گوشه های تیز قرار دهید تا تاثیر را خنثی کند.
‏فنگ شویی
‏گیاهان آپارتمانی یکی از اجزای اصلی فنگ شویی
‏به طور حتم احساس بهتری نسبت به درختی کوچک ، گوشه ای کنار دیوار می کنید. به هر حال، نگه داری گیاه در هر جای خانه ایده خوبی است. در ایوان، بسیار عالی است. داخل اتاق نشیمن احساس خوبی به افراد میدهد برخی گیاهان مانند بامبو خوشبختی را نشانه می دهند .
‏آب
‏انرژی آب نقش حیاتی دارد چون گفته می شود انرژی را جذب و آن را حفظ می کند . کار بسیار سود مندی است زمانی که به این واقعیت فکر می کنید زندگی بدون آب ممکن نیست و بدن انسان تا حد زیادی از آب تشکیل یافته است.
‏فنگ شویی
‏آب یکی از اجزای اصلی فنگ شویی
‏گفته می شود قرار دادن یک ظرف پر از آب در محل عبادت ، انرژی را متراکم کرده و به دعاها قدرت می بخشند. این نیز در مراسم هندوها رایج است که در آن یک منقل یا یک ظرف مقدس با آب در پرستش الهه بسیار حیاتی است. همچنین اگر آن را در مکانی تجاری نگه دارید، از نظر مالی مفید خواهد بود. بدیهی است ، نباید مراقبت از این عمل سودمند را رها کنید زیرا آب راکد می تواند میکروب را پرورش دهد.
‏آینه
‏' فنگ شویی ' ارتباط بسیار زیادی با آینه دارد. مانند پورتال سیال برای دنیای موازی موجود رفتار می شود مشابه به نظر می رسد اما روش انعکاس آن متفاوت است. بنابراین، متخصصان اظهار می کنند آینه باید در بهترین مکان ها قرار بگیرد.
‏فنگ شویی
‏همچنین بخوانید : اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل + عکس
‏آیینه یکی از اجزای اصلی فنگ شویی
‏به عنوان مثال، در توالت جایی که ضایعات بدن دفع می شود نباید خود را ببینید . توصیه نمی شود درست بالای سر در اتاق خواب آینه نصب کنید ، زیرا علم متافیزیک به رویاپردازی روشن و آزاد کردن روح اعتقاد دارد. آن ها می گویند روح هر کسی هنگام خوابیدن آزاد می شود اما آینه باعث می شود آنجا گیر بیفتند.
‏اتاق نشیمن
‏فضایی برای ملاقات با مهمانان و صحبت کردن است. در اینجا باید یک حس حرکتی در زیباترین شکل وجود داشته باشد. آکواریومی را در نظر بگیرید. ' فنگ شویی ' می گوید بسیار مفید است. بالش های نرم روی کاناپه و رنگ های جذاب گرم روی دیوارها نیز می توانند بر کیفیت تعاملات زندگی در اتاق تاثیر بگذارند.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده