خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان انگلیسی دلفین

آموزش زبان انگلیسی دلفین

آموزش زبان انگلیسی

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده امین نعمتی
‏‏اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی
‏اپلیکیشن دلفین برای آموزش بهتر و سریعتر زبان انگلیسی ساخته شده و به شما کمک میکند بهتر زبان های خارجی را یاد بگیرید. بر خلاف بیشتر واژه نامه های فارسی، در روند آموزشی و واژه نامه دلفین، معانی متفاوت واژه ها (با توجه به المان هایی مانند ساختار گرامری، نوع و نحوه کاربرد، تفاوت در معادل های فارسی و …) تفکیک شده و هر معنی با توجه به سطح آسانی یا مشکل بودن یا موضوعش در دسته مرتبط با خود قرار گرفته. جدا بودن معانی واژه ها به شما کمک می کند درک بهتری از ساختار گرامری و تفاوت های معنی واژه در کاربردهای متفاوت داشته باشید. گذشته از آن این تفکیک به شما کمک می کند بتوانید معانی اصلی و اولیه واژه را در ابتدا یاد گرفته و رفته رفته به عمق معنای آن برسید.
‏آموزش زبان دلفین برای تقریبا همه واژه ها مثال دارد
‏داشتن مثال در طول یادگیری واژه های جدید حیاتی است. بدون مثال، امکان درک معنی دقیق یک واژه و نحوه درست استفاده از آن در زبان خارجی وجود ندارد، به همین دلیل ما در واژه نامه دلفین با توجه به درجه اهمیت و پیچیدگی گرامری هر واژه تعداد زیادی مثال در هر بخش قرار داده ایم. در طول یادگیری و مرور واژه ها در نرم افزار، مثال ها همیشه قابل دسترسی هستند. توصیه می کنیم در طول یادگیری واژه های جدید حتما مثال ها را هم به همراه آن یاد بگیرید.
‏آموزش دلفین فقط به معنی واژه ختم نمی شود
‏در هر زبان هر واژه گذشته از معنی، مشخصه های گرامری خود را هم دارد. برای مثال در زبان انگلیسی همه افعال شکل گذشته و گذشته کامل دارند، یا برخی اسامی شکل جمع بی قاعده دارند. در زبان آلمانی و فرانسه هر اسم جنسیت دارد و نمونه های مشابه بسیار دیگر. در طول یادگیری واژه باید به تمام این مشخصه های گرامری توجه کرد و به صورت همزمان آنها را یادگرفت. در غیر این صورت هرگز نمی توانید استفاده درست گرامری از واژه را یاد بگیرید. به همین دلیل در کنار هر واژه ما تمام اطلاعات گرامری مورد نیاز آن را قرار داده ایم.
‏بازی کنید و زبان یاد بگیرید
‏بهتر از این هم سراغ دارید؟ در واقع شما همزمان که بازی می کنید می توانید زبان انگلیسی را هم یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی هم در این محیط مفرح سرگرم می شوید و هم به گنجینه معلوماتتان می افزایید. بعضی از اپلیکیشن ها بر این اساس تولید شده اند.
‏موسیقی گوش کنید و زبان یاد بگیرید
‏محیط این اپلیکیشن ها غیر از سرگرمی های مختلف همچنین محیطی موزیکال و شادی آور است. بعضی از آنها هم سعی می کنند از موسیقی های مشهور جهان بدین منظور استفاده کنند و آموزش زبان انگلیسی بدهند
‏امکانات رایگان برنامه
‏❇️ امکان مرور همه واژگان، ضرب‌المثل‌ها و عبارت‌های کاربری برنامه
‏❇️ امکان دسترسی به اطلاعات اضافی واژگان مانند مثال، اطلاعات گرامری و ...
‏❇️ امکان دسترسی به متن همه داستان‌ها و مکالمات ارائه شده در بخش خواندن و شنیدن
‏❇️ امکان دسترسی اولیه به بخش لایتنر
‏❇️ امکان استفاده کامل از واژه‌نامه آموزشی برنامه
‏❇️ امکان دسترسی محدود به بخش گرامر و الفبا در برنامه
‏امکانات پیشرفته برنامه
‏امکانات پیشرفته برنامه به صورت دو بسته مجزا با عنوان‌های زیر عرضه می‌شوند:
‏❇️ بسته واژه‌آموزی و گرامر: این بسته امکان دسترسی کامل به همه بخش‌ها و امکانات بخش واژه‌آموزی و همه درس‌های گرامر و تلفظ را برای یک زبان برای زبان‌آموز میسر می‌کند.
‏❇️ بسته خواندن و شنیدن: این بسته امکان دسترسی به فایل‌های صوتی همه کتاب‌ها و مکالمات موجود در برنامه برای یک زبان را برای زبان‌آموز میسر می‌کند.
‏این اپلیکیشن‌ها شما را از سطح مبتدی به بالا همراهی خواهند کرد و مهارت‌های زبانی را در شما تقویت می‌کنند. یادگیری یک زبان جدید با این اپلیکیشن‌های رایگان از آنجایی مهم است که شما همیشه آن را با خود به همراه خواهید داشت.
‏برای مثال چند دقیقه انتظار برای ملاقات کسی به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید تمرینات یک درس را کامل کنید. حال چه می‌خواهید آموزش زبان انگلیسی را برای سفارش یک غذا یا برای سفر بعدی‌تان یاد بگیرید، یا اینکه می‌خواهید با دوستانتان و افراد محلی صحبت کنید، و یا صرفا می‌خواهید مهارتی را به رزومه‌ی خود اضافه کنید، این آموزش زبان انگلیسی رایگان به شما در دستیابی به اهدافتان کمک شایانی خواهند کرد.
‏شما می‌توانید از این اپلیکیشن‌ها برای یادگیری لغات و عبارات زبانهای متفاوتی کمک بگیرید؛ زبانهایی چون اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و دیگر زبانها.
‏بسیاری از این برنامه‌ها همچنین از یک وب سایت آموزشی رایگان برخوردارند که در آن می‌توانید با ابزارهای بیشتری زبان را یاد بگیرید. شما همچنین می‌توانید از این سایت‌ها برای انجام تمرینات بیشتر استفاده کنید.
‏آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد
‏یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.
‏آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد
‏یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.
‏انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی
‏انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.
‏‏رفع مشکل باز نشدن اپلیکیشن
‏رفع مشکل نوتیفیکشن برای بعضی دستگاه ها

‏از صبر و شکیبایی شما متشکریم
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟