En
حجم:۲۹.۸ مگابایت
نسخه: ۱.۰(۱۳۹۳/۰۶/۱۶)
عکس و فیلم
۵
۴
۱۰۰
دانلود
۲ روز
فرار توپ #1
فرار توپ #2
فرار توپ #3
فرار توپ #4
فرار توپ #5
فرار توپ #6

   توضیحات

‏‏(به نام خداوند بخشندۀ مهربان)

‏برای مشاهده تصاویر بیشتر با کیفیت بالا و اندازه واقعی به وب سایت ما مراجعه کنید http://www.amingames.ir

‏مقدمه:
‏فرار توپ یا Ball Escape اولین بازی ایرانی است که با تکنیک های خاص و برجسته ی 3 بعدی در خصوص دستگاه های اندرویدی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه به مایکت ارائه شده است. این بازی « فرار توپ – Ball Escape » توسط گروه امین گیمز « Amin Games » که حاصل بیش از یک سال تلاش بی وقفه بازی سازی و برنامه نویسی سازندگان این محصول می باشد، از مهیج ترین بازی های تولید شده در ایران است که با صحنه های هیجانی و اکشن شما را به دنیایی متفاوت و فراتر از یک بازی دعوت می نماید.

‏معرفی بازی:
‏شما به عنوان یک هدایت کننده کارکتر توپ باید مراحل سخت و طاقت فرسای این بازی را پشت سر بگذارید تا در نهایت موفق به دریافت کاپ طلایی شوید.
‏برای به دست آوردن کاپ طلایی می بایست از موانعی همچون: گوی های آتشین، اشعه های لیزر، چکش های فولادی، تیغه های آهنی، نیزه های برنده، مین های منفجر شونده و کپسول های آتشین عبور کنید.
‏در مسیر بازی بعضی از موانع از جان شما می کاهد یا کاملا شما را نابود می کند، بنابراین شما در هر قسمت از مراحل بازی می بایست با توجه به حساسیت آن بخش از بازی شتاب سنج دستگاه را در قسمت تنظیمات بازی کم و زیاد کنید.
‏به عنوان نمونه: برای عبور از مین های کشنده، شتاب سنج دستگاه را تا حد معقول کاهش دهید تا با دقت بیشتری بتوانید این بخش از بازی را پشت سر بگذارید.
‏یا... برای فرار از گوی های آتشین باید شتاب سنج دستگاه را تا حد معقول افزایش دهید تا گوی های آتشین شما را نابود نکنند.

‏در پایان:
‏این بازی با تلاش و زحمت فراوان گروه امین گیمز « Amin Games » تولید و انتشار یافته است و لذا از شما کاربران محترم و عزیز خواستاریم که بعد از دریافت بازی ما را از نقطه نظرات خود بهره مند سازید، ما در صورت لزوم از طریق ایمیل info@amingames.ir پاسخگوی سوالات و پیشنهادات شما هستیم، شما کاربران عزیز می توانید با دادن ستاره های کامل ما را در ساخت بازی های ایرانی برتر یاری فرمائید، درضمن می توانید جهت ارتباط با ما، کسب اطلاعات لازم و مشاهده تصاویر بیشتر با کیفیت بالا و اندازه واقعی به وب سایت ما با آدرس http://www.amingames.ir مراجعه فرمایید.

‏گروه امین گیمز « Amin Games »
‏http://www.amingames.ir
  
۴
  
۵
امید بن 10
۱۳۹۳/۰۶/۱۶
من بازی رو دانلود کردن فکر نمیکردم که بازیش واقعا اینقدر جذاب باشه، خیلی پرهیجان و عالی کیفیت بازی واقعا HD هست من در حال حاصر با سختی فراوان تونستم مرحله 2 رو باز کنم ولی خدایش خیلی باحاله و واقعا من به همه توصیه میکنم دان کنند و با یه بازی ایرانی حرفه ایی حالشو ببرند
  
Amin Games (سازنده برنامه)
۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پیشنهاد میکنم تمامی دوستان دانلود کنند و لذت یه بازی پر هیجان و 3 بعدی پرافکت رو از نزدیک و با هیجان بالا احساس کنند. یاعلی...
  
زمانیان
۱۳۹۳/۰۶/۱۶
اگه یه بازی اندرویدی ایرانی باشه که واقعا ارزش بازی کردن داره همین بازیه گرافیک بالا واقعا این بازی محشره من فکر نمیکردم یه ایرانی بیاد چنین بازی رو بسازه. دوستان مایکتی اگه دانلود نکنید نصف عمرتون بر فناست. نمره 20