استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
بازی اندروید بساز !

بازی اندروید بساز !

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۸/۱۸
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۸
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده تیم پزشکان بدون مرز
‏‏* آموزش مرحله به مرحله ساخت انواع نرم افزار و بازی اندروید, بدون نیاز به دانش برنامه نویسی ؛ همراه با تصاویر. «کاملا تضمینی» *
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏.
‏درحالیکه اکثر بازی های اندروید ایرانی به سبک معمایی یا تقلیدی از بازی های خارجی هستند, شما میتوانید باگذراندن 18مرحله آموزشی , اساس ساخت بازی های اندروید اکشن و ماجراجویی را بیاموزید و سپس با بکارگیری قوه خلاقیت به خلق انواع بازی های اندروید بپردازید.
‏.
‏برخی از مراحل این اپلیکیشن:
‏طراحی محیط
‏طراحی شخصیت
‏طراحی وقایع بازی
‏تهیه خروجی APK
‏و...
‏توجه داشته باشید که با مطالعه و بکارگیری این مراحل آموزشی, علاوه بر ساخت انواع بازی های اندروید, قادر به ساخت انواع نرم افزارهای اندروید (آموزشی, کاربردی و...) نیز خواهید بود ؛ چنانکه خود این نرم افزار آموزشی بر اساس همین آموزش ها ساخته شده است.
‏همچنین نرم افزار اندروید 'دانشجوی پزشکی' که در سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمان (قسمت دانشجویان) در دسترس است , بر طبق همین مراحل آموزشی ساخته شده است.
‏نرم افزار و بازی اندروید بسازید.......
‏در مارکت ها منتشر کنید.......
‏کسب درآمد کنید.......!
‏*** درصورتیکه در هر یک از مراحل آموزشی این نرم افزار با مشکلی مواجه شدید (از جمله دانلود نرم افزارهای معرفی شده و ...), حتما مشکلتان را از طریق ایمیل زیر با بنده درمیان بگذارید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.
‏maah298@yahoo.com
‏«با دادن 5 ستاره و اعلام نظر, از این نرم افزار حمایت کنید»
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده