خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۳
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده اپدروید
‏‏یک برنامه پرکاربرد برای علاقه مندان به میکروکنترلر و کامپایلر بسکام.
‏با استفاده از این برنامه می توانید سورس کد های نوشته شده با کامپایلر بسکام (بیسکام) را به صورت رنگی (همانند محیط کامپایلر) مشاهده نمایید.
‏برای ساخت این برنامه و استفاده از آیکن کامپایلر بسکام با مدیر شرکت mcselec (مدیر شرکت تولید کننده کامپایلر بسکام) مکاتبه شده و اجازه ساخت آن گرفته شده است.
‏قابل نصب روی اندروید نسخه 1.6 و بالاتر.
‏به دلیل حجم بالای پردازش کد و رنگی کردن Keyword های پرکاربرد، بسته به سرعت پردازنده ممکن است پس از باز کردن فایل به ازای هر 100 خط کد حدود 2 ثانیه زمان برای پردازش کد لازم باشد؛ برای فایل های حجم کمی صبور باشید. ضمناً این برنامه به دلیل سبک تر بودن فقط از Keyword های پرکاربرد مثل Config و port و غیره پشتیبانی می کند، سایر کی وردها مثل TCPWRITE فعلاً پشتیبانی نمی شود.
‏‏باز شدن خودکار برنامه با لمس فایلها
‏تغییر آیکن برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟