En
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک

املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک

حجم:۶ مگابایت
نسخه: V۳.۲.۹(۱۳۹۷/۰۷/۱۹)
خرید
۵
۱
۱۰۰
دانلود
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #1
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #2
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #3
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #4
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #5
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #6
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #7
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #8
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #9
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #10
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #11
املاک آرش مدیر-خرید و اجاره ملک #12

   توضیحات

‏‏در نوسانات بازار مسکن با برترین کارشناسان املاک همراه شوید!
‏آرش مدیر با برخورداری از بانکی جامع از اطلاعات به کاربران این امکان را می دهد که ملک مورد نظر خود را برای خرید یا اجاره انتخاب کنند. همراه با آرش مدیر می‌توانید در کمتر از چند دقیقه آپارتمان، زمین، خانه، دفتر، مغازه و دیگر املاک دلخواه خود را بیابید. همچنین اگر قصد فروش و یا اجاره ملک خود را دارید، آرش مدیرروزانه ملک شما را برای هزاران نفر نمایش می دهد و در کوتاه ترین زمان شما را به نتیجه مطلوب می رساند.

‏کیفیت اتفاقی نیست
‏روال ناصحیح در انجام معاملات می تواند مسیر زندگی افراد را تغییر دهد پس در انتخاب مشاوران خود دقت کنیم و علم مشاوران کارآمد را به سخره نگیریم.کیفیت اتفاقی نیست؛ بلکه همیشه نتیجه ی انتخابی هوشمندانه است..ما با استفاده از تکنیک‌های داده‌کاوی، ابعاد گوناگون بازار مسکن را تحلیل می‌کنیم و گزارش‌هایی به‌صورت فصلی و سالانه ارائه می‌دهیم. همچنین با کمک کارشناسان خبره و متخصص، اطلاعات شهری و فرهنگی محله‌های مختلف را جهت تسهیل تصمیم‌گیری کاربران عرضه می‌نماییم. قصد داریم تمام مشهد را در برگیریم هرگونه اطلاعاتی که باعث افزایش سطح آگاهی متقاضیان و همکارانمان قرار گیرد.
‏ما چه کاری انجام می دهیم
‏ما تیم آرش مدیر هستیم! پلتفرمی قابل‌اعتماد و پیشرو در بازار املاک و مستغلات مشهد. هدف اصلی ما توانمندسازی مردم برای رسیدن به «خانه‌ی ایده آل» است. ما با داشتن بهترین فایل های منطقه و تعامل با فروشندگان ، روند خرید، فروش و اجاره‌ی خانه را برای متقاضیان تسهیل می‌کنیم و اطلاعات به‌روز بازار املاک و مستغلات را برای تصمیم‌گیری بهتر در اختیار مردم قرار می‌دهیم. ما به عنوان یک شرکت نوآور معتقدیم برای بیشتر شدن شفافیت و اعتمادزایی در بازار املاک و مستغلات به مرجعی نیاز است تا مردم با اطلاعاتی بیشتر، بینشی بهتر و با کمک متخصصان این حرفه معامله‌ی موردنظر خود را انجام دهند و هرچه دقیق‌تر، بهتر و سریع‌تر به خواسته‌ی خود برسند.
‏دراین اپلیکیشن مشاوره حقوقی مسکن ، آشنایی با محله های مشهد ، معرفی برج های مسکونی اداری تجاری اقامتی مشهد ، مطالب مرتبط با خرید مسکن ، اخبار به روز مسکن شهر مشهد ، آموزش خرید موفق مسکن را می توانید دنبال کنید.
‏دستیار مشاور املاک آرش مدیر ، دستیار همراه شما است برای خرید موفق مسکن ، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید جهت خرید مسکن بهترین انتخاب را داشته باشید

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏- جستجو ملک 
‏- افزودن دکمه پشتیبان و تیکت

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
  
۱
  
۵