En
مصاحبه استخدام(احکام اسلامی)

مصاحبه استخدام(احکام اسلامی)

حجم:۴.۴ مگابایت
نسخه: ۱.۰(۱۳۹۳/۰۵/۲۷)
کتاب
۵
۱
۲۰۰
دانلود
۲ روز
مصاحبه استخدام(احکام اسلامی) #1
مصاحبه استخدام(احکام اسلامی) #2
مصاحبه استخدام(احکام اسلامی) #3
مصاحبه استخدام(احکام اسلامی) #4

   توضیحات

‏‏حتما برای شما پیش آمده است که برای استخدام شدن در شغل مورد علاقه تان در آزمون شرکت کنید و بعد برای مصاحبه از شما دعوت شود. حتما می دانید در صورتی که اطلاعات و آگاهی شما از مسائل اسلامی و سوالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می شود کافی نباشد متاسفانه شغل مورد علاقه تان را به راحتی از دست می دهید حتی اگر در کارتان حرفه ای باشید. پس شما نیاز دارید با تمام سوالاتی که در آزمون های مصاحبه از شما پرسیده می شود آشنایی کامل داشته باشید.
‏برای این منظور ما مجموعه ای بی نظیر از تمام سوالاتی که امکان طرح آن ها در آزمون مصاحبه وجود دارد را آماده کرده ایم. در این نرم افزار فوق العاده، بیش از 500 مطلب احکام اسلامی گرد آوری شده است. با استفاده از این برنامه می توانید با اعتماد به نفس کامل در جلسه مصاحبه شغل مورد علاقه تان شرکت کنید و آینده کاری خود را تضمین نمایید.
‏همچنین برای برخی رشته های دانشگاهی مثل گروه هنر(آهنگسازی و کارگردانی و ...) باید در گزینش احکامی شرکت کنید و این مرحله را پشت سر بگذارید.
‏البته این نرم افزار صرفا برای آزمون استخدام نیست و میتوانید از آن برای اطلاعات خود در زمینه احکام نیز استفاده کنید
‏ضمن اینکه می توانید کلمات مورد نظرتان را در بین سوال و جواب های موجود جستجو کنید و همچنین سوالات مهم را برای خودتان نشانه دار کنید تا بتوانید قیل از مصاحبه آن ها را بیشتر و بیشتر مرور کنید.

‏منابع:

‏http://www.e-estekhdam.com
‏http://file.estekhdami.org
‏http://www.iranarze.ir/
‏http://kandoocn.com/
  
۱
  
۵
پریسا 67 (سازنده برنامه)
۱۳۹۳/۰۶/۰۲
عالیه. جامع و کامل