خانه برنامه آموزشی
انگلیسی حرفه ای با اینترچنج 1

انگلیسی حرفه ای با اینترچنج 1

۲,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۶
سازنده babaabdad.ir
نسخه۱.۰
حجم۲۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۵/۲۴
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏برنامه بی نظیر اندرویدی انگلیسی حرفه ای با اینترچنج 1 ( Interchange 1 ) محصولی از بابا آب داد در مایکت
‏انگلیسی را زنده، با گوش دادن و تمرین یاد بگیرید!
‏یادگیری خسته کننده دستور و واژگان را فراموش کنید!
‏زبان را به سبک زبان مادری یاد بگیرید!

‏اولین منبع تدریسی زبان ایران! مورد استفاده مدرسان زبان و تمام علاقمندان زبان انگلیسی با بخش های متنوع و تمام فایل های صوتی!
‏برنامه اندرویدی انگلیسی حرفه ای با اینترچنج 1 ( Interchange 1 ) از جمله برنامه های آموزش زبان انگلیسی بابا آب داد با محوریت تقویت تمام مهارت های زبان انگلیسی از جمله گفتاری ( speaking )، نوشتاری ( writing )، خواندن ( reading ) و مخصوصاً شنیداری ( listening ) است.


‏بخش های آموزش :
‏● بخش عکس فوری : با هدف تقویت واژگان بر اساس تصویر
‏● بخش مکالمه : همراه با تلفظ صوتی و مرور دستور و واژگان درس به طور کاربردی و ترجمه فارسی سرفصل و توضیحات بعد از کلیک روی جملات و عبارات. با هدف تقویت مکالمه و کاربرد واژگان و دستور در مکالمات
‏● بخش دستور ( گرامر ) : شامل تمرین، تلفظ صوتی، ترجمه فارسی سرفصل و توضیحات بعد از کلیک روی جملات و عبارات. با هدف تقویت دستور زبان و نگارش
‏● بخش تلفظ : شامل تمرین، تلفظ صوتی، ترجمه فارسی سرفصل و توضیحات بعد از کلیک روی جملات و عبارات. با هدف آموزش صدای حروف و آهنگ جملات و ...
‏● بخش قدرت واژه : شامل تمرین، تصویر، ترجمه فارسی سرفصل و توضیحات بعد از کلیک روی جملات و عبارات. با هدف تقویت دایره ی لغت با استفاده از تصویر
‏● بخش گوش دادن : شامل تلفظ صوتی با محوریت تقویت شنیداری با تمرین و درک مطلب صوتی
‏● بخش نگارش: با هدف تقویت انشاء و املای واژگان


‏ارتباط با ما
‏برای ارتباط با ما می توانید به آدرس teacher@babaabdad.ir ایمیل یا به آی دی babainfo@ پیام تلگرام ارسال کنید. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات خوب شما هستیم.
‏کانال تگرام بابا آب داد
‏برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مربوط به برنامه های جدید اندرویدی بابا آب داد و استفاده از مطالب آموزشی زبان می توانید در کانال تلگرام که لینک آن در زیر آمده عضو شوید.
‏http://telegram.me/babaabdadchannel
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟