استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کسب و کار
نحوه بازاریابی اینترنتی

نحوه بازاریابی اینترنتی

نصب در حال دریافت
نسخهv۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده علیرضا علیرضائی
‏‏به نام خالق حق
‏ما در این برنامه
‏کسب درآمد در دنیای امروز از دغدغه های اصلی هر فردی است. زن و مرد، پیر و جوان، دختر و پسر، همه و همه دغدغه ی کسب درآمد مناسب برای گذران راحت عمر را دارند.
‏به لطف اینترنت، موقعیت کسب درآمد برابر برای تمام افراد بوجود آمده است و خوشبختانه بخش زیادی از نگرانیهای افراد از همین طریق برطرف می شود. داستان های موفقیت افرادی از تمام سنین سراسر اینترنت را پر کرده است: نوجوان ۱۶ ساله میلیونر شد، مردی، زندگی همسر و سه فرزندش را از طریق اینترنت تأمین می کند و هر چند وقت یکبار به یک تعطیلات استثنائی می رود… .
‏موقعیتهای کسب درآمدی که در این سایت به آنها اشاره می شود عبارتند از:
‏کسب درآمد اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی از کارهایی است که می توان در این بهبوهه ی اقتصادی حساب ویژه ای روی آن باز کرد. اطلاعات در حیطه ی این مقوله یعنی کسب درآمد از طریق اینترنت به دلیل نو بودن، بسیار جسته و گریخته و بعضاً نادرست است. به همین دلیل ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کلاً در زبان فارسی به شدت بالا می رود. حال آنکه با استفاده از اطلاعات و مطالب ۸۴edu.net می توانید تحقیقات جامعی در این زمینه داشته باشید و با اطلاعات کامل تصمیم خود را بگیرید.
‏اگر اطلاعات موجود در کل سایت نتوانست نیاز شما را برآورده کند، جهت استفاده از مشاوره رایگان برای کسب درآمد می توانید از فرم تماس با ما بهره بگیرید.
‏اگر ایده ای جدید برای کسب درآمد دارید، می توانید با استفاده از فرم تماس با ما آن را به اشراک گذاشته تا زمینه پیاده سازی حرفه ای آن در سطح اینترنت را فراهم آوریم.
‏ضمناً تذکر ویژه من به تمام عزیزان بعد از سالها بلاگینگ و حضور آنلاین و نوشتن ۴ کتاب:
‏مراقب تمام دزدان و کلاهبرداران و در واقع گرگهای در لباس میش باشید… .
‏با آرزوی موفقیت برای تمام افراد علاقه مند به کسب درآمد و کسب و کارهای اینترنتی.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بهبود باگ در برنامه

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده