خانه برنامه سبک زندگی
رازهای تکان دهنده موفقیت

رازهای تکان دهنده موفقیت

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده گروه برنامه نویسی بیکران
‏‏موفقیت چیست؟
‏به چه کسی انسان موفق می گویند؟
‏بدون شک هر کدام از ما آرزو‌ها و تعلقات متفاوتی داریم که دوست داریم به آن‌ها دست پیدا کنیم. وقتی درباره راز موفقیت در زندگی صحبت می‌کنم اول از همه باید تعریف خودم را از موفقیت ارائه دهم و بگویم موفقیت برای من چه معنایی دارد. آیا موفقیت خریدن یک ویلای لاکچری است؟ داشتن خانواده خوب است؟ امضای یک قرارداد مولتی میلیاردی است؟ سفر به دور دنیاست؟ یا لذت بردن از آن چیزی است که زندگی ارائه می‌دهد؟
‏رازهای موفقیت در زندگی را هرکسی بر مبنای معیارهای خودش مشخص می‌کند اما یک چهارچوب کلی و قوانین عمومی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد که هرکس به صورت خودآگاه و یا ناخود آگاه با آنها ارتباطی مرموزانه داشته و حتی یکبار آنها را شنیده است. جملات و متون تکان دهنده ای که بارها و بارها در در زندگی آنها را شنیده ایم اما کمتر به آن جامع عمل پوشانده ایم و هم اکنون ما آنها را پیشکشی در قالب برنامه ای کاربردی به حضور محترمتان می کنیم.
‏‏رفع مشکلات امنیتی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟