خانه برنامه آموزشی
جنگ افزارهای بیولوژیک

جنگ افزارهای بیولوژیک

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه نرم افزاری پارمیس
‏‏جنگ بین قدرت های جهان همواره یکی از مسایل روز دنیا می باشد و همیشه قدرت ها در پی دستیابی به تکنولوژی های جدیدی بوده اند که با کمترین هزینه بیشترین تلفات را از مقابل بگیرند.!
‏با گسترش علم و علوم آزمایشگاهی بسیاری از بیماری ها و عوامل آن شناخته شد. این امر از یک طرف در خدمت انسان ها در آمد. اما بسیاری از قدرت ها از این پیشرفت جهت منافع خود استفاده کردند و دانش کشتار جمعی بدون جنگ را به راه انداختند !! که به آن جنگ بیولوژیک می گویند!
‏جنگ بیولوژیکی، عبارت است از استفاده از عوامل بیولوژیکی، اعم از باکتری‌ها، ویروس‌ها، گیاهان، حیوانات، و فراورده‌های آن‌ها به منظور اهداف خصمانه، و قتل‌عام (کشتار جمعی).
‏هدف این جنگ ها متعدد است و هر روز به شیوه نوین اجرا می شود و گاهی به آرامی و طی چند سال یک کشور با این شیوه نابود می شود. در گذشته قدرت ها به طور یکجا جامعه هدف را با این ابزار نابود می کردند ولی به دلیل واکنش های مردم جهان ، این قدرت ها به این نتیجه رسیدند که برای پیاده سازی اهداف خود با زمان پیش بروند !!
‏شیوه های این قدرت ها برای جنگ متفاوت می باشد از جمله:
‏1. در یک هدف آن ها جمعیت و انسان ها را به طور مستقیم هدف قرار می دهند و با انتشار ویروس های واگیر دار و باکتری های مختلف ، مستقیم بر روی انسان ها تمرکز دارند. از این جمله می توان به انتشار عامل وبا ، ابولا و ... اشاره نمود. در گذشته سلاح های شیمیایی در جنگ ها استفاده می شد و توسط بمباران یک منطقه این بیماری ها در آن منطقه پخش می شد. بعد از انتشار عکس های قربانیان حادثه ، مردم و مجامع بین اللملی این امر را محکوم کردند. بنابراین قدرت ها بحث بمباران را تعطیل کردند و دست به شیوه جدید با هزینه کمتر زدند. آنها به دنبال بیماری های جدید رفتند و ویروس های جدید کشف نمودند!!! حالا فقط کافی است آن ویروس را به کشور مورد نظر وارد کنند و این کار بسیار ساده است !! مسافرات های هوایی و ....
‏2. در هدف دیگر منابع غذایی آن کشور با پخش آفت ها مورد حجوم قرار می گیرد. به عنوان افت های گندم را از طریق باد و یا سایر موارد به کشور مورد نظر انتقال می دهند و منبع غذایی آن کشور را نابود می کنند . طبعتا کشور مورد حجوم باید برای تامین معیشت مردمش از کشورهای دیگر واردات کند و منابع مالی مصرف می شود و کشور دیگر نمی تواند بودجه خود را در سایر موارد به کار گیرند.
‏3. در هدف دیگر منابع دامپروری مورد حجوم قرار می گیرد و با وارد کردن دام های آلوده به ویروس و یا غذای آغشته به ویروس، صنعت دامپروری آن کشور را به کل نابود می کنند.
‏و....
‏بنابراین کشورها برای مقابله با این اهداف شوم استراتژی های مختلف را در پیش گرفتند از جمله :
‏- واکسیناسیون افراد جامعه در برابر بیماری های واگیر دار
‏- گسترش دانش پرورش گیاه هان مقاوم به افت
‏- کنترل ورود و خروج دام از مرزهای کشور و آزمایش علوفه های وارداتی
‏***************
‏این برنامه شما را با انواع جنگ افزارهای بیولوژیک آشنا می کند. این امر کمک زیادی به افراد جامعه حهت افزایش اطلاعات عمومی دارد.
‏*************
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟