خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده غلامحسین توسلی
‏‏تا حالا شده بخواید همزمان به دو موسیقی گوش بدید؟ به چه‌کار میاد؟ فرض کنید شما بخواید به یک موسیقی سنتی گوش بدید، دوستتون بخواد به یک موسیقی پاپ گوش بده و دوستتون هدفونش رو فراموش کرده و یک هدفون بیشتر نداشته باشید؛ اونوقت چه کار باید بکنید؟ مشکل شما رو دینگ دانگ حل می‌کنه.
‏دینگ دانگ می‌تونه دو موسیقی رو همزمان تنها با یک هندزفری پخش کنه. دینگ دانگ می‌تونه یک موسیقی رو از سمت چپ هدفون و موسیقی دیگه ای رو از سمت راست هدفون پخش کنه. شما می‌تونید برای سمت چپ یک لیست آهنگ و برای سمت راست لیست دیگه‌ای رو درست کنید. همچنین می‌تونید هر دو طرف رو به صورت جداگانه کنترل کنید. تازه هر وقت خواستید می‌تونید جای سمت چپ و راست رو با هم عوض کنید تا دوستتون هم آهنگ مورد علاقه شما رو گوش بده!
‏یه راهنمای سریع واستون آماده کردیم که می تونید از اینجا اون رو مشاهده کنید.
‏منتظر امکانات جدید باشید.
‏اگر امکانی خواستید که به دردتون میخوره میتونید به آدرس saharsoft.co@gmail.com ایمیل کنید.
‏ویژگی ها:
‏- دو لیست جداگانه برای سمت راست و چپ و حذف و اضافه و آهنگ از آن ها
‏- کنترل موسیقی سمت چپ و راست به صورت مستقل از یکدیگر
‏- قابلیت پخش فایل های MP3، MP2، MP1، OGG، AAC
‏- تعویض موسیقی سمت راست و چپ با یکدیگر
‏- نمایش Cover آلبوم آهنگ به صورت کامل برای هر دو طرف
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟