En
صد سوال قبل از ازدواج

صد سوال قبل از ازدواج

حجم:۰.۲ مگابایت
نسخه: ۱.۱(۱۳۹۴/۰۴/۱۶)
سبک زندگی
۴.۴۳
۱۴
۴
هزار
دانلود
صد سوال قبل از ازدواج #1
صد سوال قبل از ازدواج #2
صد سوال قبل از ازدواج #3

   توضیحات

‏‏بی شک مهمترین اتفاق زندگی هر فردی ازدواج است. رویدادی که انسان در آن فردی را انتخاب می کند که در ادامه زندگی، زندگی خود را با او شریک خواهد بود.
‏به همین دلیل است که این رویداد به حساس ترین رویداد زندگی تبدیل شده است. معمولا افراد به دلیل نداشتن دید کافی از شرایط زندگی بعد از ازدواج، آگاهی لازم در مورد مسائلی که باید قبل از ازدواج با طرف مقابل مطرح کنند را ندارند. مسائلی که هر فرد ممکن است نظرهای مختلفی در مورد آن داشته باشد و عدم توجه به تفاهم در آن موارد مسائل می تواند مشکلات زیادی را بعد از ازدواج برای شما فراهم کند.
‏برنامه پیش رو حاوی ۱۰۰ سوال تخصصی می باشد که در موضوعات مختلف مطرح شده است و با مطرح کردن این سوالها در گفتگوهای دونفره قبل از ازدواج می توان ابعاد مختلف زندگی بعد از ازدواج را مورد بررسی قرار داد.

‏چند پیشنهاد:
‏پیشنهاد می شود که قبل از مطرح کردن سوالها در گفتگوی دونفره، هر کس به تنهایی در مورد مسائل مورد نظر فکر کرده و سپس نظر خود در حضور یکدیگر مطرح کنند.
‏برنامه دارای قابلیت محاسبه تعداد مطالبی که شما در آن تفاهم دارید را دارا می باشد. بعد از خواندن هر سوال بعد از اینکه هر کس نظر خود را در مورد آن مساله مطرح کرد در زیر هر سوال با لمس نشانک های مربوطه تفاهم یا عدم تفاهم خود را در مورد آن مساله مطرح کنید.‏برای حمایت از ما با نظر ۵ ستاره خود از ما حمایت کنید

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏اضافه شدن قابلیت ذخیره اطلاعات کنونی در فایل

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  
۱۴
  
۴.۴۳
👑☆Ala☆👑
۱۳۹۷/۰۴/۲۹
به درد اونایی می خوره که نا مزد دارن ودر آستانه ازدواج هستن. به درد من نخورد
  
hamid reza007
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
بدنیست
‎−۱   
Monir
۱۳۹۵/۰۲/۰۵
بیسته