استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
چارترایر

چارترایر

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۰/۲۷
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده ابوالحسن
‏‏چارترایر اپلیکشنی مورد اطمینان برای تهیه بلیط هواپیما بصورت آنلاین بوده وشما میتوانید براحتی وبااطمینان خاطر،بلیط مورد نظر خود را تهیه نمایید.
‏درچارتر ایر شما میتوانید کامل ترین وارزان ترین لیست پروازهای داخلی واغلب پروازهای خارجی را درهرساعت از شبانه روز مشاهده، وبعد از انتخاب پرواز مورد نظر خود ،نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.
‏اپلیکشن چارتر ایر طوری طراحی شده است که شما میتوانیدعلاوه بر مشاهده لیست پروازهای موردنظرخود درمسیرمشخص وتاریخ معین،لیست پروازهارا براساس 5و15روزآینده ،مشاهده نمایید .
‏ارسال بلیط بصورت آنلاین بوده وشما میتوانید بعد ازانتخاب پرواز مورد نظر خود وپرداخت هزینه آن از طریق درگاه امن بانکی، علاوه بر دریافت آن بصورت آنی ، بلیط مورد نظربه ایمیل وتلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
‏در این اپلیکشن راه های دیگری هم برای رزرو بلیط برای شما در نظر گرفته شده که شما میتوانید از خود سایت ویا ربات هوشمند تلگرام چارتر ایر نسبت به تهیه بلیط خود اقدام نمایید.
‏ما در دراین اپلیکشن راه های ارتباطی متعددی از جمله تماس ازطریق تلفن همراه، ارسال پیامک،ارسال ایمیل،ارسال پیام به تلگرام واینستاگرام گذاشتیم که شما میتوانید بصورت مستقیم وغیرمستقیم با مدیریت ارتباط داشته باشید.
‏لطفا با انتقادات وپیشنهادات ما را درامر خدمت رسانی به شما عزیزان، یاری فرمایید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

برنامه‌های پیشنهادی