خانه برنامه مذهبی
سوره عنکبوت صوتی 99

سوره عنکبوت صوتی 99

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏سوره عنکبوت صوتی با صدای محمد جبرییل و ماهر المعیقلی همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. در فضیلت این سوره از پیامبر(ص) نقل شده است هر کس سوره عنکبوت را بخواند به تعداد همه مؤمنان و همه منافقان ده حسنه به او داده می‌شود.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- با صدای محمد جبرییل و ماهر المعیقلی
‏- همراه با ترجمه صوتی
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- قابلیت شروع سوره از هر بخشی
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏سوره عنکبوت بیست و نهمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن است که در جزء بیست و بیست و یکم قرآن جای دارد. نام عنکبوت از تشبیهی که در آیه ۴۱ این سوره آمده، گرفته شده است. این سوره درباره توحید، نشانه‌های خدا در آفرینش، مبارزه با شرک سخن گفته و برای دلداری به مسلمانانِ کم‌تعداد در آغاز اسلام، سرنوشت برخی از پیامبران پیشین را گزارش کرده است. سوره عنکبوت همچنین درباره عظمت قرآن و دلالیل حقانیت پیامبر(ص) و لجاجت مخالفان صحبت کرده است.
‏از آیات مشهور سوره عنکبوت آیه ۴۱ و ۵۷ آن است که در اولی، خداوند داستان تکیه‌کردنِ کافران به بت‌ها را به عنکبوت و خانه سست عنکبوت تشبیه کرده است و در دومی هشدار داده است که هر انسانی مرگ را می‌چشد و به سوی خداوند برمی‌گردد.
‏فضایل و خواص
‏در فضیلت این سوره از پیامبر(ص) نقل شده است هر کس سوره عنکبوت را بخواند به تعداد همه مؤمنان و همه منافقان ده حسنه به او داده می‌شود. همچنین از امام صادق(ع) روایت شده هر کس سوره عنکبوت و روم را در شب بیست و سوم ماه رمضان قرائت کند، سوگند به خدا که از اهل بهشت است و من هیچ‌کس را از این مسئله استثنا نمی‌کنم و نمی‌ترسم که خداوند در این سوگند قاطعِ من، گناهی بر من بنویسد و مسلماً این دو سوره در پیشگاه خدا بسیار ارج دارد. درباره خواص این سوره از جمله نقل شده است اگر کسی آن را بنویسد و آب بکشد و آب را بنوشد، تب و سردی و درد از او رفع می‌شود و از هیچ دردی جز مرگ، غمگین نمی‌شود؛ همچنین در زندگی به شادی فراوانی می‌رسد. خواندن این سوره قبل از خواب موجب آرامش و راحتی خواب است.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : سوره عنکبوت ,سوره عنکبوت با ترجمه فارسی ، سوره عنکبوت صوتی ,سوره عنکبوت صوتی برای اندروید، سوره عنکبوت صوتی اندروید ,ثواب سوره عنکبوت ,دانلود سوره عنکبوت، سوره عنکبوت فارسی صوتی، سوره عنکبوت فایل صوتی , اپ سوره عنکبوت , اپلیکیشن سوره عنکبوت ,سوره عنکبوت 97 , سوره عنکبوت جدید, سوره عنکبوت صوتی خودکار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟