خانه بازی تفننی
دوز سنتی ایرانی دونفره

دوز سنتی ایرانی دونفره

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده سنا
‏‏دوز بازی یا دوز بازی دوازده تایی یک بازی فکری دو نفره است که با یک مقوا و ۲۴ مهره در دو رنگ بازی می‌شود. طرحی هندسی با استفاده از چند خط روی استیج مقوا رسم می‌شود و بازیکنان تلاش می‌کنند سه مهرهٔ خود را به ردیف در جایگاه‌ها بنشانند و همچنین مانع ردیف شدن مهره‌های حریف شوند. این بازی را می‌توان با طرح دیگری که ساده‌تر است و هر بازیکن سه مهره دارد و به آن دوز سه تایی می گویند بازی کرد. ولی دوز بازی دوازده تایی پیچیده‌تر است و فکر بیشتری نیاز دارد ورزش فقط بازی فوتبالی و نیست .. ورزش میتونه همین بازی های خاطره انگیز منچرز یا دوز یا حرف چین باشه.
‏انجام این بازی قبل از خواب موجب ارامش ذهن و از طرفی سحر خیز بیدار شدن میشده به طوری که صبح خواب نمی مونی...
‏با این بازی قطار شادی رو به خونه هاتون ببرین
‏لطفا این برنامه را به دوستان خود معرفی کنید یا از طریق برنامه های شیریت shareit یا زاپیا zapya یا es file explorer برای دوستانتان انتقال دهید.
‏باتشکر از شما گروه adm .
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟