استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
محافظ باتری (۴۰% - ۸۰%)

محافظ باتری (۴۰% - ۸۰%)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۲۹
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۶
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده مهدی دیمیادی
‏‏به نام خدا
‏سلام
‏محافظ باتری یک برنامه ی کاربری جهت افزایش طول عمر باتری دستگاه شما می باشد.
‏محافط باتری به شما کمک می کند تا حجم باتری خود را بین 40 الی 80 درصد نگاه دارید چرا که با تحقیقاتی که بر روی باتری های لیتیوم-یونی انجام شده است در صورتی که حجم باتری دستگاه خود را بین 40 الی 80 درصد نگاه دارید می توانید طول عمر باتری خود را چندین برابر کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏برخی از ویژگیهای محافظ باتری:
‏• در صورتی که حجم باتری به 40% (حداقل) و 80% (حداکثر) و همچنین شارژ کامل (100%) شود اطلاع داده خواهد شد.
‏• قابلیت کالیبره باتری (نیاز به روت بودن دستگاه شما دارد)
‏• نمایش برخی از اطلاعات باتری دستگاه جهت بررسی میزان سلامتی آن
‏• قابلیت تنظیماتی چون تغییر درصد اطلاع رسانی یا صوت حداقل/حداکثر باتری، تنظیم زمان جهت بی صدا شدن در بازه ای از روز و موارد دیگر...
‏• قابلیت دشارژ (تخلیه) باتری برای کالیبره و یا موارد دیگر
‏نکته: در صورتی که از برنامه ی Smart Manager یا برنامه های مشابه و همچنین قابلیت Doze استفاده می کنید لطفا برنامه را در لیست سفید قرار دهید تا روند کار برنامه دچار اختلال نشود.
‏نکته: لطفا در اندروید +6 دسترسی های مورد نیاز برنامه را تایید کنید تا روند کار برنامه دچار اختلال نشود (دسترسی‌ها برای دشارژر می‌باشد تا خالی کردن باتری هرچه‌زودتر صورت گیرد که می توانید دسترسی را تایید نکنید و مدت زمان دشارژ کمی تغییر خواهد کرد).
‏نکته: برای کالیبره‌سازی باتری دسترسی روت نیاز است و حتما باید دستگاه شما روت باشد و در غیر این صورت فرایند ناموفق خواهد بود.
‏نکته: در صورت خرید، ممکن است در اندرویدهای نسخه‎‎ی پایین‌تر اعلان‌های برنامه ممکن است صورت نگیرد. لطفا برنامه‌ی محافظ باتری را از بخش تنظیمات دستگاه Force Stop کنید و بعد آن را اجرا کنید یا دستگاه خود را رستارت نمایید.
‏• در صورتی که علاقه مند به این برنامه هستید لطفا به این برنامه امتیاز دهید.
‏در پایان بسیار خرسند خواهیم بود که انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را از طریق پست الکترونیکی با ما در میان گذاشته تا با مرتفع نمودن ایرادات و استفاده از پیشنهادات جهت ارائه نسخه های بهتر به شما بکوشیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده