خانه بازی اکشن
کال آف دیوتی عملیات سیاه

کال آف دیوتی عملیات سیاه

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده ابراهیم شکاک
‏‏کال آف دیوتی عملیات سیاه بازی محبوبی در سبک اکشن می باشد که توسط Infinity Ward ساخته و برای کامپیوتر و دیگر کنسول ها عرضه شده است. بازی کال آف دیوتی بلک آپس ، در سال 1960 و در طول جنگ سرد رخ می دهد. در واقه بلک آپس در دورانی رخ می دهد که 20 سال از وقایع بازیکالاف دیوتی جنگ های جهانی گذشته است. بازی بر عملیات مخفی سازمان CIA تمرکز دارد ، مأموریت های بازی در نقاطی مختلف از سراسر جهان دنبال می شود که از جمله آن ها می توان به کوه های اورال در شرق اتحاد جماهیر شوروی ، قزاقستان در مرکز اتحاد جماهیر شوروی، کوبا، هنگ کنگ، لائوس، ویتنام جنوبی، دایره قطب شمال و سیبری اشاره کرد. نبردهای بازی در حالت تک نفره پیرامون یک سلاح شیمیایی جدید موسوم به Nova-6 دنبال می شود. از آنجا که در دوران جنگ سرد ، کشورهای آمریکا و روسیه به دلیل جلوگیری از وقوع جنگ جهانی سوم ، جرأت رویارویی مستقیم با همدیگر را نداشتند ، دست به عملیاتی مخفی در جنگ با یکدیگر زدند. از جمله این عملیات می توان به عملیات سری سازمان های جاسوسی آمریکا در خاک کشورهای نام برده اشاره کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱۰,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟