خانه بازی هیجانی
شاهزاده ایرانی-شنهای فراموش شده

شاهزاده ایرانی-شنهای فراموش شده

۱۰,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده ابراهیم شکاک
نسخه۱
حجم۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۸/۱۰
‏‏این بازی شاهزاده ایرانی - شنهای فراموش شده   نیز، فصل بعدی در دنیای پرهوادار شن های زمان (Sands of Time) است. شاهزاده دارای قدرت های ماوراء الطبیعه است و می تواند با در اختیار گرفتن عناصر طبیعت، آنها را علیه دشمنانش به کار برد. مهارت های مبارزه و حرکات آکروباتیک کاراکتر شما نیز از ویژگی های منحصر بفرد بازی است که جذابیت آن را دوچندان می نماید.
‏در داستان این نسخه، شاهزاده در ادامه ماجراجویی های خود به قلمرو برادر بزرگش، مالک، سفر می کند. اما وقتی به آنجا می رسد، با حمله دشمنان برادرش رو به رو می شود که قصد ربودن گنج های آن منطقه را دارند. او و برادرش به غار سلیمان فرار می کنند و در آنجا تصمیم می گیرند تا ارتش سلیمان را برای رویارویی با دشمنان آزاد کنند. اما ارتشی که آزاد می شود، ارتشی شیطانی و وحشتناک است و اکنون، شاهزاده و مالک باید جلوی این ارتش را بگیرند و آنها را از بین ببرند
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱۰,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟