استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
اویم 360 اردبیل

اویم 360 اردبیل

آگهی 3D مسکن اردبیل

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۱۴
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده فرزاد فرضی پور علی کمر
‏‏برای درج آگهی در اپلیکیشن اویم 360 باید با پشتیبانی سایت و شماره تماس مندرج در سایت تماس گرفته شود و درخواست ثبت آگهی ارسال شود و کارشناس عکاسی با دوربین مخصوص عکاسی به آدرس آگهی دهنده مراجعه و عکسبرداری کند و سپس توسط اپراتور ما در اپلیکیشن قرار داده می شود.
‏بازدید کننده ها می توانند اگهی ها را در اپلیکیشن مشاهده کنند و اگر تمایل به بازدید نهایی از خانه ی فروشی را داشته باشند با هماهنگی املاک اویم 360 و صاحب ملک بازدید حضوری نیز انجام می شود .
‏• نحوه ی استفاده از اپلیکیشن :
‏بعد از نصب برنامه ، در صفحه اول ، آخرین آگهی های فروش یا اجاره ی خانه قرار گرفته است و برای مشاهده دسته بندی ها می توانید روی آیکن های صفحه اصلی اپلیکیشن کلیک کنید تا وارد دسته بندی مورد نظر شوید.
‏در هر آگهی اطلاعات کامل درج شده و در بالای آگهی ها ، دکمه بازدید مجازی وجود دارد که در صورت فشردن دکمه ، نمای 360 درجه از خانه یا مغازه ی مورد نظر را مشاهده خواهید کرد.
‏• تفاوت نمای 360 درجه با عکس معمولی :
‏در تصاویر 360 درجه ، شما با چرخش و حرکت دادن عکس می توانید تمام زوایای خانه ( جلو ، پشت ، بالا ، پایین ) را به صورت کامل مشاهده کنید به طوری که انگار در محل واقعا حضور دارید. این درحالی است که در تصاویر معمولی که با گوشی ها گرفته می شود ، مخاطب تنها یک جهت از خانه را مشاهده می کند که ممکن است معایب پنهانی در سمت دیگر خانه از دید بازدید کننده دوربماند و یا برعکس ممکن است در دید 360 درجه ، تمام امکانات یک خانه برای مشتری قابل لمس باشد و بخوبی جذب آگهی شود.
‏• درخواست ثبت آگهی
‏برای اینکه آگهی فروش در این اپلیکیشن ثبت شود باید حتما درخواست خودتان را به تیم ما ارسال کنید و منتظر باشید تا ما بعد از تماس و گرفتن اطلاعات متراژ و .. از شما آگهی را ثبت کنیم.
‏همچنین برای عکاسی با توجه به اینکه دوربین این مدل عکسبرداری کاملا مخصوص و منحصربه همین کار هست باید عکسبرداری با دوربین املاک اویم 360 انجام شود و جهت اینکار نیز یک نفر عکاس خانم یا آقا با توجه به موقعیت به آدرس شما فرستاده می شود.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏امکان جستجو بر اساس محلات اردبیل
‏امکان مشاهده کمیسیون هر ملک در انتهای آگهی
‏امکان مشاهده مشخصات محلات مربوط به هر آگهی
‏امکان درخواست بازدید حضوری از ملک مورد نظر
‏امکان درخواست عکس 360 درجه توسط خریدار از فروشنده ملک
‏اضافه شدن قابلیت ثبت آگهی توسط مخاطب با گوشی
‏نمایش تعداد آنلاین و استفاده کننده از اپلکیشن

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی