استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
طلایاب

طلایاب

طلایابی کشف واستخراج

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۲/۰۴
قیمت۱۰,۰۰۰ تومان
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده وحید سی سخت
‏‏فقط دنبال قیمت طلا نباشید، دنبال خود طلا باشید!
 • آموزش جامع طلایابی و طلاشویی در ایران و افغانستان
 • همراه فلزیاب موبایلی، کانی شناسی آسان کاربردی، جدول موهس و مبدل
 • روش های اکتشاف، معادن فعلی طلا، پتانسیل ها و نقاط امید بخش برای پی جویی طلا
 • روش های استخراج طلا و ابزارها
 • قوانین معدنی و ایمنی و محیط زیست
  برای آنها که به یک شغل و کار در دل طبیعت و کوه و بیابان و جنگل و معدن علاقه دارند، برای آنها که دوست دارند همراه با یک تفریح لذت بخش در طبیعت و همزمان با تفریح عالی، کسب درآمد و پول نیز داشته باشند، برای آنها که به شغل دوم با درآمد مناسب فکر می کنند، برای آنها که دوست دارند با سرمایه اندک، کاری برای خود داشته باشند، برای آنها که به زمین شناسی، معدن و اقتصاد طلایی علاقه دارند، برای آنها که به کوه، بیابان، رودخانه، جنگل، شن و ماسه و سنگ آذرین و رسوبات آواری و پلاسری، در کنار کسب درآمد، علاقه دارند و برای همه از هر جنس و علاقه ای، آموزش های این نرم افزار که شما را برای کسب درآمد همراه با تفریح و ورزش و لذت طبیعت گردی، آماده می کند؛ مناسب و حتی لازم است.
  آشنایی با زمین شناسی ایران و افغانستان، پتانسیل های معدنی موجود در این دو کشور و معرفی نقاط امید بخش جهت اکتشاف و استخراج طلا بخش نخست این نرم افزار می باشد. بخش بسیار مهم آشنایی با انواع روش های استخراج و استحصال طلا و طبقه بندی این روشها بر اساس نوع تکنولوژی و دستگاه ها و نیز آشنایی اولیه با مهمترین ابزارهای لازم در فرآیند طلاشویی و طلایابی و تصفیه و پالایش طلا، قطعا نظر شما را جلب خواهد نمود و برای شما کاربردی می باشد.
  برای راحتی کار شما، تعدادی برنامک در دل این نرم افزار گنجانده شده اند که شامل فلزیاب موبایلی (برای موبایل های دارای سنسور مگنتیک)، مبدل مقیاسها، کانی شناسی مقدماتی و کاربردی، و آشنایی با جدول سختی موهس می باشند.
  آشنایی با قوانین معدنی هر دو کشور ایران و افغانستان و نیز مباحث ایمنی و محیط زیست نیز در این نرم افزار گنجانده شده اند که برای علاقه مندان به معدن بصورت عام و علاقه مندان طلایابی و طلاشویی بصورت خاص، پیشنهاد می شود از مطالعه آنها غافل نشوند.
  نکته مهم: این نرم افزار بصورت آفلاین کار کرده و برای کار، احتیاجی به اینترنت ندارد و فقط درصورتیکه قصد گرفتن آموزش ها و فایل های بیشتر داشته باشید و جهت راحتی بیشتر شما قابلیت دسترسی به شکل مستقیم فراهم شده است.