استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
آنتی ویروس هوشمند حقاف

آنتی ویروس هوشمند حقاف

نصب در حال دریافت
نسخهLastV۶۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷,۹۶۹
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده حقاف
‏‏آنتی ویروس هوشمند حقاف اولین و هوشمندترین آنتی ویروس ایرانی برای شناسایی ویروس های مهم سیستم عامل اندرویدست که در سالهای اخیر بعنوان بهترین آنتی ویروس از دید کاربران شناخته شده است، بطوری که بیش از 350 هزار کاربر را پشتیبانی می کند. برنامه را اجرا کنید ، اسکن کنید ، در صورت وجود ویروس آنها را حذف نمائید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بیش از 350 هزار کاربر در انتخاب خود اشتباه نمی کنند!
‏توجه 1: این آنتی ویروس ،فقط توانایی شناسایی برخی از ویروس های مهم جهانی و خطرناک را دارد. ممکن است برخی از ویروس های جدید شناسایی نشوند.
‏توجه 2: در این برنامه از تبلیغات نیز استفاده شده است.
‏امکانات نرم افزار:
‏+اسکن موارد مشکوک به جاسوسی
‏+اسکن مموری
‏+اسکن هوشمند و سریع در آپدیت نرم افزارها و نصب موارد جدید
‏+قابلیت شناسایی انواع ویروس ، trojan، malware و غیره
‏+اقابلیت شناسایی ویروس قبل از اجرای آن
‏+اسکن بلادرنگ و لحظه ای
‏+دیواره آتش قوی برای بررسی نرم افزار های مشکوک به جاسوسی وهک(آنتی هک)
‏سیستم ضد جاسوسی: این سیستم مواردی که مجوز های غیرقانونی و خطراناک دارند را بررسی و شناسایی می کند. سیستم ضد جاسوسی بلافاصله بعد نصب برنامه و قبل از اجرای آن شروع به بررسی برنامه مورد نظر کرده در صورت وجود مشکل یا مورد مشکوک به شما اعلان خواهد شد.
‏اسکن بلادرنگ: این نوع اسکن به شما اجازه می دهد تا بد افزار و ویروس ها را قبل اینکه خود را برروی دستگاه شما اجرا کنند ، شناسایی و به شما اعلام و پاک نماید.این قابلیت با تشخیص هوشمند و امضای ویروس ها و یا تروجان های مخفی شده خواهد بود که در لیست بد افزار های ناشناخته قرار دارند.آنتی ویروس حقاف قابلیت شناسایی انواع ویروس می باشد.
‏دیواره آتش: دیوار آتش به صورت خودکار شروع به جست و جو و شناسایی نرم افزارهای مشکوک به جاسوسی در دستگاه شما می کند و در صورت شناسایی پس از اعلام به شما ، آنرا از دستگاه شما حذف خواهد نمود.دیواره آتش حقاف قابلیت شناسایی آن دسته از نرم افزار ها که دارای مجوز دسترستی آنلاین بوده ، مورد بررسی قرار می دهد تا تبلیغات های مزاحم ، ویروس های انتقالی از طریق ایمیل و غیره را شناسایی نماید.
‏اسکن مموری: بنا به پیشنهاد زیاد مبنی براین امکان اسکن مموری، قابلیت جدیدی اضافه گردیده است تا در صورت آلوده بودن مموری فایل های مورد نظر اسکن گردد. فایلهای بررسی می شوند که دارای پسوند apk و یا پسوند اجرایی ویندوز از جمله .exe یا .com باشند.
‏در صورت هرگونه مشکل با ما در ارتباط باشید: رایانامه hagaf@chmail.ir
‏‏رفع مشکل شناسایی اپ های گوگل بعنوان بد افزارجاسوسی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید