خانه برنامه کاربردی
دولت همراه

دولت همراه

خدمات دولت الکترونیکی

نسخه۲.۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۲.۹۴
تعداد نظرات۳۶۵
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده سازمان فناوری اطلاعات ایران
‏‏در صورتی که اپلیکیشن را برای بار اول نصب میکنید قبل از نصب جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام به سایت www.mob.gov.ir مراجعه نمایید.سازمان فناوری اطلاعات ایران براساس تکالیف محوله موظف به ایجاد بستری جهت عرضه خدمات الکترونیکی دولت به کاربران نهایی از طریق ابزارک‌های همراه شده است. در این راستا برنامه دولت همراه به عنوان درگاهی واحد جهت دریافت خدمات دولت در دسترس عموم کاربران قرار گرفته است. خدمات الکترونیکی دولت همراه توسط سازمان سرویس دهنده تهیه و ارائه شده و خدمات موجود در برنامه به تدریج تکمیل می‌شوند. برای استفاده از خدمات عمومی، کاربران احراز هویت نمی‌شوند، لیکن برای خدماتی که متعلق به شخص کاربر است (مانند سوابق بیمه) کاربران براساس شماره تلفن همراه (باید به نام خود کاربر باشد) و کد ملی احراز هویت می‌شوند.
‏‏تغییرات ایجاد شده در این نسخه:

‏- اضافه شدن احراز هویت 
‏-اضافه شدن پیغام ویتینگ برای سرویس مالیات 
‏- اضافه شدن سرویس استعلام مدرک تحصیلی 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟