استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها کسب و کار
کاتالوگ بادران

کاتالوگ بادران

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۵
حجم۲۰۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده محمد جواد خسروجردی
‏‏بهترین مشاور فروش همراه یک نتورکر بادرانی
‏• قابلیت مشاهده تمامی محصولات شرکت بادران همراه با عکس و کد کالا بصورت آفلاین
‏• مشاهده قیمت کالاها به علاوه ارزش تجاری و امتیاز تجاری آن ها بر اساس پلن درآمدی جدید
‏• امکان مشاهده آنلاین فیلم های آموزشی اطلاعات محصولی کارشناسان و مشاوران برتر
‏• اشتراک نظرات کاربران در مورد تک تک محصولات و انتقال تجربه مصرف و اطلاعات محصولی
‏• قابلیت جستجوی پیشرفته محصولات
‏• امکان ذخیره محصولات مورد علاقه و دسترسی به آن ها و اشتراک گذاری با کد کالا در فضای مجازی
‏• دارای سیستم تبادل کالا (چنج محصولات ) در اکثر نقاط ایران عزیز
‏• قابلیت بروزرسانی نرم افزار
‏• و . . .
‏اپلیکیشن اندرویدی * کاتالوگ بادران * تمامی نیازهای یک نتورکر بادرانی را برای حل مساله ی فروش محصولات برطرف مینماید .
‏همانطور که میدانید نیاز اساسی یک نتورکر موفق فروش حرفه ایست . و فروش حرفه ای نیازمند اطلاعات محصولی قوی قدرتمند و همه جانبه است اطلاعاتی که هم شامل بروشور محصولات بوده که توسط کارخانه سازنده توزیع میشود ، هم فیلم ها و مطالب مشاوره ای فروش محصول که توسط کارشناسان خبره داده می شود و هم نظرات جامع و کاملی که مصرف کنندگان واقعی محصولات در جهت رفع آبجکشن ها و انتقال احساس تجربه ی مصرف محصول به ما میدهند.
‏اپلیکیشن * کاتالوگ بادران * با امکانات حرفه ای زیر تمامی این نیازها را برطرف نموده است.
‏این برنامه ابزاریست جامع در جهت معرفی کامل محصولات و اطلاعات محصولی و سهولت در فروش محصولات به مصرف کننده واقعی که عامل اصلی موفقیت یک نتورکر محسوب می شود.
‏امکانات برنامه :
‏1.کاتالوگ محصولات شرکت بادران گستران(آفلاین و بدون نیاز به اینترنت)
‏باتوجه به اینکه سبدکالایی شرکت بادران روز به روز درحال افزایش می باشد، داشتن یک کاتالوگ کامل به همراه ویژگی های محصول نیاز اساسی هر نتورک مارکتر خواهد بود اپلیکیشن کاتالوگ بادران به عنوان یک کاتالوگ الکترونیک که همواره درحال به روزرسانی است بهترین گزینه برای تمام شاغلان ونیز مشتریان بازاریابی شبکه ای بادران می باشد.
‏‏تمامی محصولات به همراه عکس کد محصول و توضیحات محصول:
‏در این قسمت می توانید به صورت آفلاین فهرستی از تمامی محصولات شرکتبادران گستران را به همراه عکس محصول و کد کالایی آن در اختیار داشته باشید همچنین توضیحات مورد نیاز هر محصول در دسترس شماست.
‏‏امتیاز محصولات: بر اساس پلن تجاری جدید لیست امتیازات محصولات در اختیار شما قرار داده شده است این امتیازات بر اساس امتیاز تجاری و ارزش تجاری لیست شده اند .
‏لیست قیمت ها: با توجه به اینکه تعداد محصولات زیاد می باشد این قسمت طراحی شده تا لیست قیمت محصولات را در اختیار شما بگذارد.
‏2. نظرات کاربران (برای تمامی محصولات ، آنلاین)
‏اشتراک نظرات نتورکرهای بادرانی عزیز و مشتریانشان در جهت اشتراک اطلاعات محصولی کالاها و انتقال حس رضایت و عدم رضایت از مصرف محصول ، خصوصیات و موارد مصرف ونحوه ی محصولات که به سهولت در خرید یک محصول مطمئن با آسودگی خاطر و بهره گیری از تجربیات مشتریان واقعی کمک میکند. در واقع شما در این بخش از اشتراک نظرات ،تجربه استفاده و اطلاعات محصولی کاربرانی که محصول را استفاده کرده اند استفاده کرده و آسوده انتخاب میکنید.
‏3. محصولات من
‏در این قسمت شما می توانید در طول ماه با انتخاب محصولات و نشان گذاری آن ها در سبد محصولات من محصولاتی را که علاقه مند به خرید آن ها هستید و یا میخواهید مطالعه کنید را در یک جا داشته باشید تا در آخر دسترسی کامل به آن ها داشته باشید .همچنین با استفاده از گزینه ی اشتراک محصول که در قسمت بعد توضیح خواهیم داد این محصولات نشان شده را میتوانید برای دوستان و همکاران و مشتریانتان به همراه عکس نام و کد آنها ارسال نمایید.
‏مثال : میتوانید برنامه را برای مشتریانتان تهیه کنید و آن ها در طول ماه خرید هایشان را با مطالعه اطلاعات هر محصول انتخاب کنند و در بخش محصولاتا من یکجا جمع کرده و آن ها را در شبکه های اجتماعی برای شما ارسال نمایند تا سفارششان را بدانید و برایشان خرید بزنید.
‏4.فیلم های آموزشی کالا
‏در این قسمت فیلم های آموزشی محصولات که به تفکیک ویا گروهی توسط کارشناسان معتبر شرکت های سازنده محصولات و مشاوران فروش قدرتمند شرکت بادران نمایش داده می شود که بسیار کاربردی مفصل و مرجع وکامل است و به انتخابی آسوده و مطمئن کمک میکند.
‏5. سیستم تبادل کالا
‏در آخر ممکن است به هردلیل حتی پس از مشاهده ی امکانات بالا و استفاده از توضیحات کاتالوگ ، نظرات کاربران ،سفارش محصولات نشان شده در محصولات من و مشاهده ی فیلم ها و کلیپ های تخصصی هم محصولاتی خرید کنید که نتوانید آن ها را بفروشید .
‏کاتالوگ بادران این امکان را برای نتورکرهای قدرتمند بادران در اکثر مناطق کشور عزیزمان ایران فراهم نموده تا از طریق منوی سیستم تبادل کالا بادران نتورکرهای عزیز با انتخاب استان و شهر محل کار خود به گروه و یا گروههای تبادل (چنج ) محصولات متصل شوند و با عضویت در تمامی این گروه ها بالاخره مشتری مورد نظر خود را پیدا کرده و یا کالا با کالا محصولات اضافی خود را با محصولات خوش فروش و درخواستی از نظرخودشان تعویض و مبادله نمایند.
‏با سپاس فراوان از حسن انتخاب شما
‏لطفا با اشتراک گذاری و معرفی این برنامه به همکاران قدرتمندتان ما را در جهت خدماتی بهتر و پیشرفته تر به دلورکرهای عزیز این مرزوبوم یاری نمایید.
‏باتشکر از شما * کاتالوگ بادران*
‏‏درون برنامه 

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پری
١٢ اسفند ١٣٩٨

افتضاح به روز نیست

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده