استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آرش و آنا ( آموزش اول تا ششم دبستان )

آرش و آنا ( آموزش اول تا ششم دبستان )

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۲.۶۵۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۵۵۹
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده همراهان آتیه پاسارگاد
 • یادگیری همه کتاب های درسی + دوره آموزش زبان انکلیسی 2T با گواهینامه
  اپلیکیشن' آرش و آنا (آموزش اول تا ششم دبستان)' به عنوان یک جعبه ابزار آموزشی برای کودکان 6 تا 12 سال است علاوه بر آموزش همه کتابهای درسی مقطع دبستان، آموزش مهارت زبان انگلیسی را نیز با همکاری موسسه راه ابریشم و با ارائه گواهینامه رسمی برای دانش آموزان مهیا نموده است.
  همه ویدئو های آموزشی در قالب انیمشن های زیبا و منحصر به فرد، با روایت داستانی از مطالب درسی و شخصیت پردازی و صداگذاری حرفه ای توسط بهترین گوینده ها مفاهیم دروس ریاضی، علوم، فارسی، نگارش، هدیه های آسمانی، قرآن را برای کلاس اول ابتدایی تا کلاس ششم ابتدایی به صورت کامل و در قالب انیمیشن‌های جذاب پوشش می دهد.
  بسته آموزشی زبان 2T در levelهای مختلف برای پرورش مهارت زبان انگلیسی کودکان زیر 8 سال تا بالاتر آماده شده است.
  توجه1 : صرفا اولین محتوای آموزشی هر درس رایگان بوده و برای دسترسی کامل به محتوای کتابها نیاز به خرید بسته می باشد
  توجه2 : اجرای برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • اگر خارج از ایران زندگی می کنید و دغدغه آموزش زبان و خط فارسی و درس هایی مثل ریاضی را به فرزند خود دارید به شما اطمینان میدهیم کیفیت محتوای آموزشی در اپلیکیشن 'آرش و آنا' در سطح محصولات بین المللی است و بدون شک تاثیر عمیقی در یادگیری فرزند شما خواهد داشت.

   همچنین آموزش کاردستی در کنار داستانهای قرآنی و برخی داستانهای آموزشی انگلیسی از سطح مبعنوان زنگ تفریح در این محصول به فرزند شما ارائه خواهد شد.
   • استفاده از تکنیک انتقال مفاهیم به‌ وسیله‌ی انیمیشن کمک می‌کند تا کودک شما از لحاظ ذهنی کاملا درگیر موضوع یادگیری باشد. جذابیت‌های دیداری و متحرک کمک می‌کند تا کودک شما با توجه به خواستگاه سنی خود، مطالب مختلف علمی را در یک فضای تعاملی و کودکانه بیاموزد.

   • 'آرش و آنا' بعنوان یک برادر و خواهر دوست داشتنی در این اپلیکیشن با فرزند شما همراه هستند، آرش یک پسر زرنگ هست که به همراه خواهرش آنا برای آموزش مفاهیم درسی مقطع دبستان برای فرزندانتان مطالب آموزشی و سرگرم کننده را روایت میکنند.شرکت همراهان آتیه پاسارگاد تجربه بسیار موفقی در حوزه یادگیری الکترونیکی و تولید دوره های آموزش مجازی دانشگاهی داشته و سابقه طراحی و توسعه طرح ملی آموزش مجازی کارآفرینی و همچنین طرح ملی آموزش مجازی پایان نامه نویسی با مشارکت وزارت علوم را در رزومه خود دارد.


بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- تغییر کلی ui اپلیکیشن
‏- اضافه شدن محتوای خاله ستاره شامل شعر های کودکانه
‏- اضافه شدن محتوای علوم فندق به صورت کامل
‏- اضافه شدن محتوای مدرسه آب و آینه شامل آموزش کامپیوتر با روبی و آموزش حروف الفبا با مانا و پایا
‏- اضافه شدن بخش کتابخانه و چالش و سرگرمی
‏- اضافه شدن بخش سکه و امکان تماشای محتوای آموزشی به کمک آن
‏- اضافه شدن بخش برنامه هفتگی و امکان ثبت برنامه درسی در روزهای هفته
‏- اضافه شدن پایه ی پیش دبستانی به بخش آموزش های آرش و آنا

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

تو مدرسه به کارت میاد

آموزش الفبای فارسی

🔠 آموزش انگلیسی به کودکان