استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
همراه‌اولی

همراه‌اولی

نصب در حال دریافت
نسخه۲۰۰.۰.۰-B
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۴
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده silsin
‏‏«همراه‌اولی »، چیدن همه خدمات اپراتور روی یک میز
‏اگر مشترک همراه اول هستید و هنوز دست به کار نصب یک اپلیکیشنی برای سرو سامان دادن به کارهایتان با اپراتور نشده‌اید، خیلی طاقت دارید. شاید هم بعد از نصب اپلیکیشن «همراه اولی» ‌ها تازه متوجه شوید که چقدر طاقت داشته اید و حواستان نبوده؛ موضوع اینجاست که خدمات همراه اول اینقدر گسترده و متنوع شده که اگر بخواهیم با همه آن‌ها از صرفا از پیامک‌‌ها سردربیاریم، گاهی کارها حسابی توی هم گره می‌خورد.
‏اپلیکیشن«همراه اولی‌» که اتفاقا توسط یک توسعه دهنده به بازار ارایه شده نه خود شرکت همراه اول، با یک رابط کاربری ساده و هوشمندانه، همه انواع خدماتی که مشترکین همراه اول با آن‌ها در ارتباط هستند را یکجا پیش رویتان می‌گذارد که هر بار تصمیم بگیرید به کدام خدمات نیاز دارید.
‏بعد از نصب اپلیکیشن یک پنل اصلی می‌بینید که دسته‌‌بندی‌های کلی انواع خدمات را در یازده موضوع پیش روی شما می‌گذارد. شامل: مشاهده صورتحساب، وضعیت بسته‌ها و طرح‌ها، بسته‌های تورینو، بسته‌های پیامک، آوای آنتظار، خدمات جدید و خدمات مرتبط با شارژ.
‏همچنین گزینه‌ای با عنوان خرید و انتقال راحت‌تر شارژ روی صفحه دارید و گزینه بسته‌های قیمتی، بانکداری همراه، سایرطرح‌های تشویقی و سایر خدمات، گزینه‌های دیگری هستند که در پایین صفحه مشاهده می‌کنید.
‏فضای داخلی این برنامه بسیار کاربردی است و دسته‌بندی‌ها کاملا متناسب با نیاز کاربران طراحی شده که خدمات گیرندگان را از سردرگمی نجات می‌دهد.
‏بخش دریافت موجودی حساب و یا مشاهده صورت حساب
‏در این بخش گزینه‌هایی برای دریافت قبض پایان دوره، میان‌دوره و درخواست چاپ یا عدم چاپ قبض دارید.
‏بررسی وضعیت بسته‌ و طرح ها
‏بسته اینترنت همراه، بسته پیامک، بسته شب های روشن، روزهای گرم حرفی، کمپین بانو و انواع طرح‌هایی که همراه اول برای مشترکین‌اش اجرا می‌کند را در این بخش می‌توانید ببینید و انتخاب کنید.
‏اینترنت نوترینو همراه اول
‏این بخش به شما کمک می‌کند یک سرو سامان حسابی به نحوه کاربری‌تان از اینترنت همراه اول بدهید. بخشی که هم ضروری است و هم خیلی از ما از جزییات آن با خبر نیستیم. در این بخش گزینه‌های زیر را دارید:
‏• فعال‌سازی اینترنت، دریافت تنظیمات، مشاهده و فعال‌سازی بسته های آلفا و آلفا+ همراه اول بسته‌های قیمتی همراه اول
‏• مختص مشترکین دائمی (نمایش جزئیات بسته، هزینه فعالسازی و مدت اعتبار)
‏• بسته‌های پیامک (نمایش جزئیات بسته، هزینه فعالسازی و مدت اعتبار)
‏• خرید شارژ (شارژ مستقیم و دریافت رمز شارژ)
‏• دریافت و مشاهده آخرین اخبار همراه اول
‏سرویس های چتر اضطراری همراه اول هم در این اپلیکیشن گنجانده شده است که در قسمت پایین صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود آن‌ها را مشاهده می‌کنید.
‏بسته‌های قیمتی
‏این بخش برای خرید بسته‌های قیمتی برای مشترکین همراه اول است که با این کار می‌توانند میزان مصرف ماهانه خود را مدیریت کنند.
‏بانکداری همراه
‏این اپلیکیشن قابلیت خرید شارژ و اعتبار را از درگاه الکترونیکی ۹ بانک برای شما مقدور کرده است. ( بانک پارسیان، بانک سامان، بانک ملت، بانک پاسارگاد، پرشین سوییچ، بانک سینا، بانک انصار، بانک ملی، بانک حکمت، بانک مسکن).
‏بخش خدمات جدید
‏همراه اول هم مثل سایر اپراتور‌ها مدام خدمات و طرح‌های جدیدی ارایه می‌دهد که خیلی وقت‌ها ما از آن‌ها بی‌خبر می‌مانیم. در بخش خدمات جدید دو گزینه داریم:
‏• مشاهده و فعال سازی آخرین خدمات و بسته های همراه اول بدون نیاز به بروزرسانی کامل برنامه
‏• خدمات آوای انتظار (فعالسازی و غیر فعال سازی و دریافت لیست آواهای پیشنهادی همراه اولی ها)
‏سایر طرح های تشویقی همراه اول
‏امکان مشاهده و فعال‌سازی طرح‌های تشویقی در این بخش یکجا به شما نمایش داده می‌شود که هم از آن باخبر می‌شوید و هم می‌توانید فعالش کنید.
‏دسترسی به سایر خدمات همراه اول
‏این بخش مربوط به خدمات جانبی ای مثل لغو دریافت پیامک تبلیغاتی، سرویس تماس بان، سرویس همراهان اول و فعال کردن پیامگیر صوتی است.
‏روی هم رفته این اپلیکیشن برای مدیریت کردن خدماتی که از اپراتور می‌گیرید، کارساز است و اگرچه با توجه به سرعت تغییرات و تحولات خدمات همراه اول احتیاج است با سرعت بیشتری به روز رسانی شود،( تاریخ آخرین به روزرسانی برنامه اردیبهشت ۹۵ است)، اما در مورد خدمات روزمره و ثابت همراه اول که تحول چندانی ندارند، جواب ‌می‌دهد.
‏مزیت
‏رابط کاربری ساده و کاربردی
‏تقسیم بندی خوب حوزه‌های خدمات
‏‏بروز رسانی بسته های اینترنتی 

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فتح الا
١٧ اسفند ١٤٠١

‏✓ ۲0خیلی خوب ‏✓ خوب ‏✓ عدم ‏✗ ت دض همراه اول را از همه نظر دوست دارم ولی توقع اينجانب اين بود اينترنتى پرسرعت لحاظ شود تا دربهبودکيفيت دريافت تصوير مشکل دريافتى نباشد ! (باتشکرويژه از تمام عوامل زحمتکش همراه اول)شهروند حقير ازديارجنوب براى شما عزيزان عوامل ا پراتورى همراه اول آرزوى سر بلندی ؛بهورزى روز افزون را از درگاه منان مسئلت دارم. وسلام

۴ ۵
سعید حسین پور
١٦ آبان ١٤٠١

لازم بود وچاره جویی شد

۴ ۱
دوستت دارم پانیذگلم 💖💖
١٩ آبان ١٤٠١

سلام ببخشید زحمت نباش من به هربرنامه یاکاربری بدنظرنمیدم من ازش راضیم وامیدوارم همه راضی باشند وبادیگاه وکارکردهای خودم نظر میدهم ازنظر من بسیار خوب است دستتون درد نکنه من ازش خیلی خیلی راضی هستم باتشکر یوسفی

۱۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده