خانه برنامه کاربردی
استعلام رجیستری و ردیابی گوشی

استعلام رجیستری و ردیابی گوشی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۸۸
تعداد نظرات۱۷
سازنده ساینا پردازش
نسخه۲.۰.۰
حجم۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۹/۱۵
‏‏دارنده عنوانهوشمند ترین کسب و کار ایراندر رویداد شهر هوشمند
‏همیاب 24اپلیکیشناعلام سرقتوردیابیکالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ) سرقتی می باشد و تنها اپلیکیشن موجود به منظور استعلام همزمان طرحرجیستریوسرقتیدستگاهاست. پیش از خرید تلفن همراه، کاربر می‌تواند با استعلام شناسه 15 رقمی (IMEI) دستگاه مدنظر خود، به صورت هم زمان از رجیستری و سرقتی نبودن دستگاه اطمینان حاصل کند. همیاب ۲۴ یک راهکار مدرن برای ردیابی کالاهای دیجیتال سرقتی یا گمشده شما است. سامانه کشوری همیاب ۲۴ تحت حمایت: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، کلانتری­ ها، اصناف موبایل و کامپیوتر سراسر کشور و بیش از ۸۵۰۰ دفتر پیشخوان خدمات دولت فعالیت می­ کند. شما می توانید با خیال راحت پیگیری کالای سرقتی یا مفقودی خود را به این سامانه محول کنید.
‏همیاب 24 علاوه بر ردیابی دستگاه در اپراتور های مخابراتی، با اطلاع رسانی به اصناف سراسر کشور از خرید و فروش کالا و وقوع جرم های بعدی جلوگیری کرده و کالای سرقتی را در بین تمام کالاهای پیدا شده سراسر کشور و کلانتری ها جستجو کرده و به اطلاع شما می رساند. از طریق سرویس استعلام رجیستری و سرقتی که در این سامانه ارایه شده شما می توانید قبل از خرید، رجیستر بودن و سرقتی نبودن کالا را استعلام بگیرید و ناخواسته مرتکب جرم خرید یک کالای سرقتی نشوید.

‏برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن رایگان استعلام رجیستری و ردیابی همیاب24:
‏• اعلام سرقت و ردیابی کالای سرقتی
‏• استعلام همزمان طرح رجیستری و سرقتی بودن موبایل، تبلت و لپ­تاپ
‏• جلوگیری از خرید و فروش کالای سرقتی
‏• اطلاع رسانی به فروشگاه‌ها و اصناف کل کشور
‏• جستجوی کالای سرقتی در بین کالاهای پیدا شده سراسر کشور و کلانتری ها
‏• ثبت کالای پیدا شده
‏• بیمه موبایل تبلت و لپ ­تاپ در برابر آسیب های پر هزینه
‏• طراحی ساده و امکان استفاده ساده و لذت بخش
‏فروشگاه‌های سطح شهر
‏فروشگاه های موبایل و تبلت سرتاسر کشور با نصب این اپلیکیشن به صورت رایگان می توانند قبل از خرید و فروش موبایل و تبلت دست دوم به صورت هم زمان رجیستری و سرقتی نبودن موبایل و یا تبلت را بررسی کنند تا معامله ای امن را تجربه نمایند.
‏همیاب 24 همه جا همراه شما


‏وبسایت همیاب24:hamyab24.ir
‏پشتیبانی کاربران همیاب24: 05141410
‏کانال تلگرام همیاب24:https://t.me/hamyab_24
‏صفحه اینستاگرام همیاب24: @hamyab24
‏‏طراحی مجدد
‏بهینه سازی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟