خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده حسن رستمی
‏‏آشپزی در زمان کم،چیزی که همه به دنبال یاد گرفتنش هستند.برخی اوقات پیش می آید که حوصله ندارید و یا وقت ندارید و نیاز دارید تا غذای ساده ای را درست کنید که در عین حال که سریع و ساده درست می شود، خوشمزه نیز باشد.
‏ما در نرم افزار 'آشپزی فوری' دستور پخت 100 نوع غذا رو قرار دادیم که مشکل کسانی که وقت یا حوصله ی آشپزی های طولانی رو ندارن برطرف کنه.این 100 دستور شامل انواع خورش،کوکو،کوفته،پلو،سوپ،ساندویچ،شیرینی ها و کیکها و... میباشد که دستور ها همگی مدت زمان آماده کردنشان زیر 1 ساعت میباشد.
‏امیدواریم تونسته باشیم مشکل اون دسته از افرادو که مشکل نبود زمان برای آشپزی رو داشتن تا حدودی برطرف کرده باشیم و همچنین کسانی که این مشکلو ندارن هم میتونن از این نرم افزار استفاده کنن و زمان خودشونو بهتر مدیریت کنن!
‏ویژگی های نرم افزار:
‏1. 100 دستور پخت سریع
‏2. دستور های آشپزی همگی به همراه عکس
‏2. آهنگ پس زمینه ملایم و آرامش بخش
‏3. دسته بندی دستور ها در 5 بخش 20 تایی برای سردرگم نشدن خواننده
‏4. رابط کاربری زیبا
‏*توجه:این نرم افزار بصورت خرید درون برنامه ای تهیه شده و فقط دستور های 1 تا 20 رایگان میباشند.
‏*در صورت استقبال، برنامه با دستور های آشپزی بیشتر بروز خواهد شد.
‏*با پنج ستاره دادن به این نرم افزار به بهبود کیفیت این نرم افزار در آپدیت های آتی و همچنین نرم افزار های آینده کمک کنید.
‏‏افزودن خرید درون برنامه ای
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟