استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مجموعه سوالات ازدواج

مجموعه سوالات ازدواج

نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۳۱
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده روانشناس
‏‏خانه فرهنگ و روان با همکاری مرکز روانشناسی ستاره ایرانیان تقدیم می کند:
‏معرفی برنامه
‏برنامه ای آموزشی رایگان و مفید برای کسانی که می خواهند ازدواج کنند.اپلیکیشن اندرویدی ازدواجاین اپلیکیشن مورد تایید کانون مشاوران ایران است.برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت MMsiz.comمراجعه کنید.مشاوره ازدواج چیست؟
‏به گفته درمانگران، بیشتر زوج ها می توانند از مشاوره ازدواج بهره ببرند. زوج ها ممکن است پول و زمان زیادی را صرف این جلسات بکنند ولی نتیجه ای که می گیرند، ارزش این هزینه کردن را دارد.اگر شما و شریک زندگی تان با مشکل روبرو هستید یا فکر می کنید که دارید از هم فاصله می گیرید، ممکن است تصمیم بگیرید که از کمک مشاور استفاده کنید.
‏طبیعی است که در ابتدا کمی شک داشته باشید. شما باید خصوصی ترین مسائل زندگیتان را با فردی که نمیشناسید مطرح کنید. اما تحقیقات نشان می دهد که مشاوره ازدواج واقعاً می تواند مؤثر باشد (نه فقط برای زوج های دارای مشکل).
‏دکتر دادخواه، روانشناس و نویسنده می گوید: 'مشاوره می تواند به شما یاد دهد که چگونه با هم در کار ها مشارکت کنید، حتی اگر باهم مشکلی نداشته باشید.'مرکز مشاوره ستاره : 'مشاور ازدواج در طی جلسات درمان با زوج رابطه برقرار می کند، سلامت رابطه آن ها را می سنجد و از بروز مشکلات جدی در زندگی آن ها جلوگیری می کند و از بروز رابطه های کاذب جلوگیری می کند.'این اپلیکیشن اندرویدی ازدواج به عنوان یک اپلیکیشن بسیار مفید است.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده