خانه برنامه ابزارهای کاربردی
قفل صفحه لمسی

قفل صفحه لمسی

تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۱۴۲
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده گروه برنامه نویسی لوتوس
‏‏فقط با یک لمس صفحه گوشیت رو قفل کن!
‏حتما میدونید که کلید قفل صفحه بیشترین کاربرد رو بین کلیدهای یک دستگاه موبایل داره، به همین دلیل بطور معمول این کلید زودتر از هر کلید دیگه ای خراب میشه و برای تعمیرش حتما باید دستگاه توسط تعمیرکار باز بشه
‏کلیدهای تعبیه شده در موبایل ها بسته به کیفیت قطعات به کار رفته در اونها عمر مشخصی دارن ( مثلا 1000000press (یعنی 1000000 بار میتونه فشرده بشه )) بنابراین حتی اگر خیلی خوب هم از اونها نگهداری کنیم بازهم پس از مدتی دچار مشکل میشن
‏شاید تعویض یک کلید قفل هزینه زیادی رو به شما تحمیل نکنه ( البته در صورتی که لوازم یدکی دستگاه شما به وفور در بازار موجود باشه! ) اما قطعاً این موضوع از این جهت که دستگاه شما از این به بعد یک دستگاه تعمیری به حساب میاد در زمان فروش شما را بسیار متضرر میکنه.
‏اپلیکیشن قفل لمسی برای قفل کردن صفحه موبایل بدون استفاده از کلید قفل (با استفاده از لمس) طراحی شده.
‏با استفاده از این برنامه فشرده شدن کلید قفل تا ۵۰ درصد کاهش پیدا میکنه یا به عبارتیعمر کلید قفل دستگاه دو برابر میشه
‏علاوه بر این اپلیکیشن قفل لمسی جلوه های زیبایی را در زمان قفل شدن صفحه دستگاه به وجود میاره (منتظر جلوه های بیشتر و زیباتر در نسخه های بعدی این اپلیکیشن باشید)
‏شما میتونید با لمس طولانی روی آیکون برنامه اون رو در صفحه اصلی دستگاه قرار بدید و با استفاده از اون صفحه رو قفل کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟