خانه برنامه آموزشی
روش های بازار یابی در اینستاگرام

روش های بازار یابی در اینستاگرام

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده علیرضا علیرضائی
‏‏به نام خالق حق
‏شما دراین برنامه
‏مطالبی مانند:
‏http://tabligh-max.blogsky.com
‏با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند موبایل که بسیار باکیفیت‌تر، مجهز به صفحه نمایش بزرگ و دارای سیستم‌عامل‌های قدرتمند هستند و در پی آن ظهور اپلیکیشن‌های گوناگون و جذاب، کامپیوترهای شخصی در منازل تقریبا تبدیل به وسایل غیرقابل استفاده‌ای شده‌اند. همین موضوع باعث انتقال و تبدیل بسیاری از برنامه‌ها و طرح‌های نرم‌افزاری از کامپیوتر به موبایل شده است. این جریان انتقال تا جایی پیش رفته است که امروز شاهد این هستیم که حتی شبکه‌های اجتماعی مخصوص گوشی‌های موبایل طراحی و ارائه شده‌اند و به دنبال آن شبکه‌های اجتماعی سابق با کاهش میزان بازدید و استفاده کاربران روبرو هستند. اینستاگرام یکی از اپلیکیشن‌های موبایلی نوآور و متفاوت است که در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است به بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو، بزرگترین شبکه اجتماعی موبایلی و نیز مهمترین شبکه اجتماعی برای جوانان تبدیل شود و همچنان نیز مسیر پیشرفت خود را با سرعتی باورنکردنی طی می‌کند.
‏امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد این شبکه اجتماعی سبب شده است که بازدهی قابل توجهی برای صاحبان کسب‌وکار داشته باشد. امروزه این اپلیکیشن رایگان و منحصربفرد، به عنوان بهترین و موثرترین محل تبلیغات کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا از جمله ایران شناخته می‌شود.
‏‏بهبود باگ در برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟