استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
روش های بازار یابی در اینستاگرام

روش های بازار یابی در اینستاگرام

نصب در حال دریافت
نسخهv۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده علیرضا علیرضائی
‏‏به نام خالق حق
‏شما دراین برنامه
‏مطالبی مانند:
‏http://tabligh-max.blogsky.com
‏با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند موبایل که بسیار باکیفیت‌تر، مجهز به صفحه نمایش بزرگ و دارای سیستم‌عامل‌های قدرتمند هستند و در پی آن ظهور اپلیکیشن‌های گوناگون و جذاب، کامپیوترهای شخصی در منازل تقریبا تبدیل به وسایل غیرقابل استفاده‌ای شده‌اند. همین موضوع باعث انتقال و تبدیل بسیاری از برنامه‌ها و طرح‌های نرم‌افزاری از کامپیوتر به موبایل شده است. این جریان انتقال تا جایی پیش رفته است که امروز شاهد این هستیم که حتی شبکه‌های اجتماعی مخصوص گوشی‌های موبایل طراحی و ارائه شده‌اند و به دنبال آن شبکه‌های اجتماعی سابق با کاهش میزان بازدید و استفاده کاربران روبرو هستند. اینستاگرام یکی از اپلیکیشن‌های موبایلی نوآور و متفاوت است که در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است به بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو، بزرگترین شبکه اجتماعی موبایلی و نیز مهمترین شبکه اجتماعی برای جوانان تبدیل شود و همچنان نیز مسیر پیشرفت خود را با سرعتی باورنکردنی طی می‌کند.
‏امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد این شبکه اجتماعی سبب شده است که بازدهی قابل توجهی برای صاحبان کسب‌وکار داشته باشد. امروزه این اپلیکیشن رایگان و منحصربفرد، به عنوان بهترین و موثرترین محل تبلیغات کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا از جمله ایران شناخته می‌شود.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بهبود باگ در برنامه

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده