خانه برنامه کاربردی
ایستگاه داستان

ایستگاه داستان

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۳۰۰
سازنده حمید اللهوردی پور
نسخهv۲.۱
حجم۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۱۲/۲۱
‏‏ایستگاه داستان مجموعه از حکایت های کوتاه و پند آموز است که در این مجموعه تلاش شده است بهترین حکایت ها گرد آوری شود

‏قصه گفتن علاوه بر تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری باعث تقویت حافظه و روح و وران افراد نیز می شود و ذهن را درگیر کرده و قدرت تخیل را نیز بالا می برد.
‏قصه و داستان، ابزار ارزشمندی است که نقش بسیار مهمی در تکوین شخصیت افراد ایفا می کند. وقتی ما قصه ای را می گوییم یا می  شنویم جدا از شیرینی و لذتی که به همراه دارد در ناخودآگاه ما هم تاثیر بسیاری می گذارد؛ تأثیری که می توان از آن به عنوان مزایای ناخودآگاه شنیدن و یا خواندن داستان نام برد.ارتقای هوش وقتی ما با داستان و یا قصه ای در ارتباط هستیم هوش تصویری ما با تصور شخصیت ها، اجسام و اتفاقات قصه ها به طور مداوم درگیر است و یا هوش عاطفی و هیجانی مان از طریق ارتباطات افراد و چگونگی تعاملات شان تغذیه می شود. گذشته از این خود شنیدن، خواندن و یا تعریف قصه مهارت ما را در سخنوری و استفاده بهتر از زبان که همان هوش زبان شناختی است افزایش می دهد. جالب است بدانید قصه خواندن و یا شنیدن یک عمل بسیار پیچیده  است که چند نقطه مختلف از مغز را درگیر می کند. شواهد نشان می دهد  که اتصال های مفید مغزی چند روز بعد از شنیدن و یا تمام شدن حتی یک داستان یا کتاب ساده باقی می ماند.
‏افزایش قدرت تخیل
‏هنگام شنیدن داستان و یاخواندن آن، جدا از تصور شخصیت ها، ما به دنبال پیش بینی ادامه ماجرا هستیم. حتی این پیش بینی، ما را به پیگیری ادامه داستان ترغیب می کند. این پیش بینی تاثیر زیادی بر رشد قوه تخیل و همین طور خلاقیت دارد. چنین تحلیل هایی حتی باعث افزایش خودآگاهی و درک عمیق تر از خود و ارتباط ما با دیگران می شود.
‏برای همین، روان شناسان برای تاثیر بیشتر داستان بر کودکان از والدین می خواهند، از آن ها بپرسند، ادامه داستان را چگونه پیش بینی می کنند.
‏هر قصه؛ یک تجربه
‏هر قصه یک تجربه است. ما با شخصیت های داستان به طور غیرمستقیم در تعامل هستیم و از طریق رویدادهای داستان با اطلاعاتی روبه‌رو می شویم که ممکن است در هیچ  جای دیگر با آن ها برخورد نکنیم. از طرفی مفاهیم و ارزش های موجود در داستان، موجب می شود شنونده و یا خواننده، مفاهیم و نظرات شخصی خود را با آن ها مقایسه کند و در صورت تضاد، آن ها را برون سازی کند. از طرفی ارزش های اخلاقی، هسته مرکزی داستان ها و قصه ها هستند و از این طریق بعضی از ارزش ها در ما نهادینه می شود.
‏فرصت کنار هم بودن
‏گذشته از تمام مزایای گفته شده، داستان می تواند به عنوان یک رسانه ما را کنار هم جمع کند. داستان گفتن و یا شنیدن چه از اعضای خانواده و چه از رادیو این فرصت را به ما می دهد که همدیگر را ببینیم و به بهانه داستان در کنار هم باشیم
‏‏تغییرمحتوا
‏اضاف شدن داستان
‏و....
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟