خانه برنامه آموزشی
جادوی واژگان زبان انگلیسی یازدهم

جادوی واژگان زبان انگلیسی یازدهم

لغات کلیدی انگلیسی 11

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۷
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده جمال جمالی اصل
‏‏اینجانب جمالی اصل دبیر زبان انگلیسی برنامه حاضر را بنا به درخواست دانش آموزان عزیزم و با پیشنهاد و مشورت همکاران گرانقدرم برای آموزش واژگان انگلیسی یازدهم تدارک دیده ام. در این اپلیکیشن هر واژه به همراه تلفظ استاندارد فونوتیک به صورت نوشتاری و صوتی، دارای مترادف ها و بعضا متضادهای خود بوده و ضمن داشتن تصویری مناسب برای هر واژه جمله ای آموزشی نیز در کنار تصویر درج گردیده که با روخوانی و معنی آن توسط اینجانب زمینه تمرین و تکرار آن برای دانش آموزان عزیز فراهم شده است.
‏صفحه «لیست واژگان» امکان دیگری هست که در آن به صورت جداگانه فهرست واژگان هر درس به شکل زیبایی گنجانده شده و عزیزان فراگیر می توانند در صفحه مربوط به تمرین واژگان بپردازند و هر واژه ای را که مشکل داشتند با کلیک روی آن به صفحه ویژه ی آن واژه هدایت شده و تمرینات لازم را برای یادگیری انجام دهند.
‏امکان نظردهی به صورت پیامکی، ایمیل و نیز در صفحه اپ در مایکت فراهم شده و مشتاقانه در انتظار نظرات دانش آموزان و اولیای محترم و همکاران عزیزم هستم.
‏برای همه بهترین ها را آرزو دارم.
‏‏در نسخه جدید باگ جزئی رفع شد و منوی اصلی ساده سازی گردید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟