خانه برنامه کتاب
شیوه های زندگی - مهارت های زندگی

شیوه های زندگی - مهارت های زندگی

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده سورناگستر سهند
‏‏«سلام بر زندگی» در یک نگاه
‏انرژی حیات‌بخش افکار قلبی و خلاقیت ذهن است که آسان‌سازی مدیریت و ارتقاء کیفیت زندگی را به ارمغان می‌آورد. اگر موافقید روند یک تغییر پایدار را از خود شروع کنید، در گروه دوم کلاس‌های دانشگاه زندگی ثبت نام کرده و «نور آگاهی» را گسترش دهید تا هرگونه ترس و نگرانی و شرایط استرس‌آور مدیریت شود.
‏آگاهانه، خود و اطرافیان را از انرژی کلمات و جملات منفی متداول رها سازید. بر خدای رحمان توکل و اعتماد نموده و حضورش را هر لحظه احساس کنید تا فرآیند رهایی از نگرانی و برقراری آرامش تداوم یابد و «زمان» آگاهانه در «لحظة اکنون» مدیریت شود و در نتیجه فرهنگ اعتدال به تدریج در ساحت فردی و اجتماعی کاربردی شده و امور زندگی را سامان بخشد.
‏فرآیند آگاهی بر تنفس در هوای سالم را به صورت عادت درآورده و از انرژی سرشار تحسین، سپاسگزاری و سلام‌دهی به وسایل زندگی و اعضای بدن بهره جویید. آب تصفیه‌شده و سالم، غذاهای طبیعی و میوه‌های تازه را به شیوة درست مصرف کنید تا سلامت و کیفیت زندگی را ارتقاء بخشید.
‏در راستای «فرآیند جذب آگاهانه» می‌توانید «کارگاه آموزشی خانواده» را فعال نگهدارید؛ یعنی مفاهیم و تمرین‌های ساده اما عمیق و حیات‌بخش مجموعة «سلام بر زندگی» را روزانه و منظم در حالت تعادل و سطح آلفا تداوم بخشید تا «خلاقیت ذهن» برای دریافت و گسترش نشاط و نیروی زندگی کاربردی شود و به‌تدریج شاهد سلامت کامل، موفقیت تحصیلی و شغلی، گسترش روابط انسانی، تمرین معنویت، توانایی در مدیریت، کارایی و افزایش بهره‌وری، توانگری، ثروتمندی و نشاط حداکثری در سفر زندگی باشید.
‏شما آفریدة والا و برتر خدائید؛
‏با مدیریت آگاهانة زمان و گسترش فرهنگ اعتدال،
‏می‌توانید «جریان زندگی» را در این جهان سامان بخشید،
‏جهانی که خانة «آرامش و زندگی»تان است.
‏خلاصه 22 فصل از کتاب سلام بر زندگی را می توانید از منوی سرفصل ها مطالعه کنید.
‏این دعوت خداوند است که شما سلامت زندگی و زیبایی های آفرینش را تجربه کنید.
‏مهارت ماهیگیری را باید آموخت.
‏با مداومت در مطالعه و بازگویی مطالب، می توانید مشاوری خوب برای اطرافیان باشید.
‏یک شعار از زندگی آرامش ما را بس است
‏پیشگیری بهتر از درمان برای هرکس است
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟