استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آموزش انگلیسی 1

آموزش انگلیسی 1

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۶/۲۰
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۷
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده انتشارات عطر سیب
‏‏Learning English is fun
‏با استفاده از اوقات مرده ی خود به راحتی انگلیسی بیاموزید.
‏بهترین و موثرترین و سرگرم کننده ترین روش آموزش زبان که گام به گام توانایی خواندن و شنیدن شما را تقویت می‌کند؛ کدام است؟!
‏یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی و همچنین تقویت مهارت شنیداری، خواندن و همچنین واژگان، استفاده از کتاب داستان های سطح بندی شده است. از نقاط قوت این روش این است که کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان آموخته می شود وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد و تا مدت های زیادی در ذهن باقی خواهد ماند. شما با کمک این داستانها می‌توانید هم بر مهارت درک مطلب (Reading) خود بیافزایید و هم مهارت شنیداری (Listening) خود را تقویت نمایید. در واقع این روش یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین روشهای آموزش زبان می باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیدن شما را تقویت می‌کند.
‏با این روش به مرور دایره لغت شما کاملا گسترش یافته، تلفظ همه لغات را فرا خواهید گرفت و به صورت غیر مستقیم و ناخودآگاه و طبیعی گرامر را خواهید آموخت.
‏ این روش را میتوان یکی از راحت ترین، موثرترین، مفرح ترین و در عین حال ارزانترین روش آموزش زبان دانست.
‏بر اساس آخرین مطالعات، کارشناسان معتقدند یادگیری زبان دوّم باید از طریق ایجاد وابستگی کلمات با اشیاء، و بدون نیاز به رابط زبانی دیگر ودرست به همان روشی که زبان مادری خود را آموخته ایم، صورت گیرد. به عنوان مثال به جای آن که apple را در ذهن با 'واژه سیب' مرتبط کنیم آن را مستقیماً با مصداق خارجی آن به ذهن بسپاریم. از این رو برای زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان دوّم را دارند، مجموعه هایی مناسب خواهد بود که نیاز به رابط زبانی خاصی نداشته، و همچنین از ماهیت خودآموز بودن برخوردار باشند.
‏این برنامه با استفاده از داستان های سطح بندی شده ی صوتی - تصویری از طریق ایجاد وابستگی کلمات با اشیاء، زبان را به همان روشی که زبان مادری خود را آموخته اید، آموزش می دهد و از تصاویر برای معنی بخشیدن به کلمات و عبارات استفاده می کند به این ترتیب نه تنها توانایی صحبت کردن را کسب خواهید نمود، بلکه ذهن شما قابلیت تفکر به زبان انگلیسی را پیدا خواهد کرد. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که زبان آموز به راحتی معانی و مفهوم کلمات را درک خواهد نمود. شما در این نرم افزار، به همراه تصاویر مربوطه، تلفظ صوتی آن را خواهید شنید.
‏در این برنامه از سری کتاب داستان های آموزش انگلیسی، انتشاراتی های معتبر بین المللی آکسفورد ، پنگوئن ، مک میلان و انتشارات Mc Graw Hill که به صورت سطح بندی طراحی شده اند و همواره یکی از مطرح ترین منابع کتاب داستان آموزش انگلیسی بوده اند استفاده گردیده است و تمام داستان هایی که در این برنامه انتخاب شده اند دارای فایل صوتی وتصاویر با کیفیت مناسب هستند.
‏این برنامه شامل چهار داستان مربوط به سطح 1 استارتر (Starter) یا (Beginner) است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده