خانه بازی کودک
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۲۵
حجم۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده لپتون
‏‏فوق‌العاده موثر اما ساده! این بهترین توضیح برای این بازی است.
‏این بازی تمرکز، حافظه و قدرت ذهن شما رو مورد هدف خودش قرار می‌دهد! کاری که یک نرمش مناسب با عضلات شما می کند، این بازی با مغز شما می کند.
‏این بازی چیست؟
‏این مساله را حل کنید:
‏3+2+1+1+4+2+3=؟؟
‏حتما برای شما ساده است. اما زمانی که اعداد یکی یکی برای شما نمایش داده شود، ناچارید در هر لحظه از حافظه خود استفاده کنید و برای محاسبه جدید تمرکز خود را حفظ نمایید. ایده بازی به همین سادگی است. اما با کمی استفاده خواهید دید که این برنامه تا چه اندازه برای شما چالش‌برانگیز خواهد شد. چالشی که می‌تواند ورزشی ساده برای ذهن شما باشد. خوشبختانه ذهن شما مانند یک ماهیچه است. هر اندازه از آن بیشتر کار بکشید قوی تر و تواناتر می‌شود.
‏این بازی یک تمرین بسیار ابتدایی و ساده است، هر چند از نظر روان‌شناختی فوق العاده قدرتمند و موثر می باشد. هدف بازی صرفا محاسبات با چندین عدد کوچک و عملیات ساده جمع است، نکته اینجاست که تمام اعداد یک مرتبه برای شما نمایش داده نمی شود و شما ناچارید از حافظه‌تان در کنار محاسبه کمک بگیرید که نیاز به تمرکز خواهد داشت. سخت می شود باور کرد، اما بعد از کمی بازی خواهید دید همین مجموعه ساده چقدر برای شما می تواند چالش برانگیز باشد.
‏برای چه کسی مناسب است؟
‏ذهن هم مانند عضلات اگر استفاده نشود دچار فرسودگی شده و قابلیت آن کم خواهد شد.
‏اگر احساس می کنید حافظه شما کم شده است...
‏اگر احساس می کنید توانایی‌های ذهنی قدیم را ندارید...
‏اگر می‌خواهید تمرکز خود را افزایش دهید...
‏اگر به فکر خودتان هستید...
‏یا حتی اگر می ترسید از دچار آلزایمر شوید...
‏... باید تمرین کنید. پیشهاد ما اینست که روزی چند دقیقه به مغزتان نرمش دهید... منظور این بازی نیست، اما این بازی حقیقتا تمرین خوبی است. دکتر کاواشیما (Ryuta Kawashima)، که در ورزش‌های ذهنی و عمر مغز در جهان شناخته شده است، این تمرین را به عنوان یک تمرین بسیار اثر گذار معرفی کرده است.
‏در طراحی نرم افزار سعی شده نهایت سادگی رعایت شود و جذابیت خاص خود را داشته باشد.
‏امیدوارم از آن لذت ببرید و برایتان مفید باشد.
‏‏حذف تمام تبلیغات
‏اصلاح برخی عملکردهای برنامه
‏افزودن تنظیم صدا
‏افزودن راهنما
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟