خانه برنامه آموزشی
پنج و چار

پنج و چار

تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۳
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده کریم رضائی وطنی
‏‏در طول روز چند بار به گوشی خود مرجعه می کنید ؟ دوست داری هر بار که قفل گوشیت رو بازش می کنی تمام لغات 504 رو مرور کنی و در ذهنت تثبت بشه ؟ پس این برنامه رو یک بار هم که شده امتحان کن!
‏یکی از منابع درسی آزمون هایی مانند آیلتس و تافل و همچنین برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، کتاب Essential Words 504 که در خود ضروری ترین لغات زبان انگلیسی را جای داده است .
‏با برنامه ی پنج و چهار تمام لغات کتاب 504 را در کمترین زمان و با بیشترین بازده حفظ کنید .
‏اساس کار این برنامه بر پایه ی جعبه ی لایتنر می باشد و همانطور که می دانید جعبه ی لایتنر ، ماندگارترین روش تکرار را برای انتقال به حافظه ی بلند مدت می باشد .
‏همانند روش جعبه ی لایتنر شما فلش کارت های 504 را مطالعه برنامه آن ها را در خانه ی اول قرار می دهد و روز بعد برای این که مطمئن شویم تمام لغات را یاد گرفته اید از شما 3 نوع آزمون گرفته می شود ، اگر به سوال ها پاسخ صحیح دهید کلمات در خانه های لایتنر جابه جا می شوند و در غیراین صورت در همان خانه باقی می مانند تا شما به آنها پاسخ صحیح بدهید .
‏در آخر برای این که در طول روز لغات را فراموش نکنید با هر بار باز کردن قفل صفحه گوشی تان به شما یکی از لغات داخل جعبه ی لایتنر نمایش داده می شود .
‏ویژگی های برنامه
‏روش پیاده شده بر اساس جعبه ی لایتنر
‏دارای 42 درس کتاب به همراه مثال و فونوتیک کلمات
‏دارای سیستم مرور کلمات در قفل صفحه ی گوشی
‏دارای 3 آزمون برای مرور کلمات در جعبه ی لایتر
‏قابلیت اضافه کردن لغت به برنامه ( به جز کلمات 504)
‏دارای رابط کاربری ساده و آسان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟