خانه برنامه سیر و سفر
اخذ خلافی خودرو

اخذ خلافی خودرو

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۹
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده احسان
‏‏همانگونه که اطلاع دارید می توانید میزان خلافی خودرو خود و یا میزان نمره منفی تعلق گرفته به گواهی نامه خود را بوسیله ارسال پیامک به شماره 110005151 استعلام کنید .تا اینجای کار خلیلی راحت است لیکن همیشه شماره VIN خودرو در دسترس نیست و معمولا ورود یک شماره 17 رقمی در بعضی از مواقع با خطا همراه است .
‏شما می توانید در نرم افزار حاضر شماره VIN خوردو خود و خودرو هایی که با آنها سرو کار دارید مانند خودرو شرکت و .... را وارد نموده و فقط با یک کلیک در دفعه های بعد آنها فراخوانی کنید و پیام کوتاه ارسال نمایید
‏توجه به نکات ذیل ضروری است
‏1- در بعضی از مواقع به دلیل اشکالات و یا شاید ترافیک سامانه مذکور به پیام کوتاه ارسالی پاسخ داده نمی شود یا با تاخیر چند ساعته پاسخ داده می شود.
‏2- شما بدون این نرم افزار هم می توانید با ارسال شماره به شماره 110005151 خلافی خودرو و یا با ارسال شماره گواهی نامه میزان نمره منفی خود را استعلام نمایید نرم افزار حاضر به منظور راحت تر شدن این کار تهیه شده تا نیازی به مراجعه به کارت ماشین یا گوتهی نامه برای هر بار استعلام نباشد
‏3- درصورتیکه از طریق خود نرم افزار اقدام به ارسال پیام کوتاه نمایید هیچ سوابقی در نرم افزار ارسال پیامک گوشی باقی نخواهد ماند. ما توصیه می کنیم از روش دوم یعنی نرم افزار خود گوشی استفاده کنید
‏4-VIN چیست ؟ در سایت اطلاع رسانی پلیس+10 کد 17 رقمی پشت کارت خودرو به این نام ذکر شده است . که بر اساس توضیحات فوق می توانید خلافی خورد خود را از طریق سرویس پیام کوتاه استعلام نمائید.
‏در پایان تقاضامندم هرگونه مشکل یا یارادی را که مشاده می نمایید از طریق ایمیل اطلاع دهید
‏e_y432000@yahoo.com
‏‏اصلاح شماره مرکز پیام
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟