استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
عضو گیر تلگرام(ممبر گیر+بازدید گیر)

عضو گیر تلگرام(ممبر گیر+بازدید گیر)

افزایش سریع ممبر واقعی

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۲۶
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶,۱۷۱
حجم۳۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده MicroKS گروه برنامه نویسی
‏‏💟افزایش ممبر تلگرام و بازدید تلگرام با کاربران واقعی و ایرانی💞
‏عضو بگیر تلگرام این امکان رو به شما میده تا تعداد اعضای کانال مورد نظر خودتون رو با کاربران ایرانی و واقعی افزایش بدید. همچنین میتوانید نمودار رشد روزانه اعضا و نمودار تعداد بازدید از پست ها رو بر روی چارت های آماری مشاهده کنید و کانال خودتون رو مدیریت کنید.
‏اگر نیاز به افزایش عضو تلگرام و افزایش سین تلگرام دارید، دانلود برنامه عضو گیر telegram رو به شما پیشنهاد می کنیم. دقت کنید که افزایش ویو واقعی و افزایش کاربر واقعی کانال تلگرام با این برنامه امکان پذیر است.
‏امکانات
‏💞دریافت سکه و الماس، دریافت الماس با فالو کردن کانال بقیه کاربران و افزایش سکه با بازدید از پست ها در ممبر بگیر تلگرام
‏💟بازدید از پانزده پست آخر کانال با عضو شدن هر کاربر در کانال شما💞
‏👤افزایش سریع فالوور در عضوبگیر تلگرام ، اعضا واقعی و ایرانی به کانال شما منتقل خواهند شد
‏📤سفارش سریع عضو ، امکان سفارش همزمان چند کانال و بررسی تک تک
‏💟ورود همزمان با 20 اکانت، بدون نیاز به وارد کردن کد تایید به سرعت بین اکانت های خودتون جابه جا بشید و سکه و الماس هاتونو افزایش بدید.
‏📋آمارگیر و آنالیز کانال در فالووربگیر تلگرام، شما قابلیت بررسی تعداد روزانه افزایش ممبر کانال تلگرام و تعداد روزانه افزایش ویو پست ها و رشد کانال رو در چارت های آماری مختلف در برنامه در ممبر بگیر تلگرام دارید.
‏🔁استفاده از قابلیت فالو خودکار ، برای فالو کردن و جمع کردن سریع الماس و استفاده سریع از برنامه ممبر گیر تلگرام
‏📤قابلیت تبدیل سکه و الماس به یکدیگر، در برنامه فالوور گیر تلگرام با توجه به نیاز به سفارش عضو یا بازدید میتونید الماس و سکه های خودتون رو به یکدیگر تبدیل کنید
‏💞امکان سفارش بازدید فقط برای یک پست، بازدید فقط برای یک پست مخصوص مسابقات تلگرامی و چالش، همچنین امکان سفارش برای 50 و 100 پست قبل با تخفیف های فوق العاده هم وجود داره. دانلود برنامه عضو گیر تلگرام بهترین راه برای افزایش عضو واقعی چنل تلگرام ( افزایش اعضا واقعی کانال تلگرام ) و افزایش سین و ویو تلگرام است.
‏نحوه کار
‏در برنامه عضوگیر تلگرام، کانال ها و پست های کاربران به شما نمایش داده می‌شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو کردن یا بازدید کردن از آنها الماس و سکه بدست میارید و با استفاده از همون سکه‌ها شما هم می‌تونید کانالتون رو به معرض نمایش بگذارید و درخواست افزایش عضو کانال تلگرام یا افزایش بازدید پست های کانال بدید. افزایش اعضا کانال تلگرام ( افزایش ممبر کانال تلگرام و همچنین افزایش بازدید تلگرام ) به سادگی امکان پذیر خواهد بود.
‏نکته:
‏برنامه از دسترسی (API) امن تلگرام استفاده می کند و اطلاعات شما به صورت کدگذاری بین سرور و برنامه منتقل می شود و هیچگونه دسترسی به پیغام ها و اطلاعات شما وجود ندارد.
‏کلیدواژه ها:
‏فاللورگیر تلگرام، فالوورگیر تلگرام، فالووربگیر تلگرام، فالوورگیر تلگرام، عضوگیر تلگرام، عضوبگیر تلگرام، عضوگیر تلگرام رایگان، عضوبگیر رایگان، ممبرگیر تلگرام، ممبربگیر تلگرام، ممبر گیر تلگرام، ممبر بگیر تلگرام، ممبرپلاس، پلاس مسنجر، فالوورگیر مسنجر تلگرامم، عضوبگیر مسنجر تلگرام، عضوبگیر کانال تلگرام، ممبرگیر کانال نلگرام، بوت ساز تلگرام، بوت تلرگام
‏فالوورگیر telegram , عضوگیر telegram , ممبرگیر telegram , فالووربگیر telegram , عضوبگیر telegram ,telegram ممبربگیر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده