خانه بازی کلمات
کلم خان

کلم خان

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵۳
تعداد نظرات۱۵
سازنده مونودیزاین
نسخه۱.۰.۴
حجم۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۴/۰۴
‏‏کلم خان، خانِ کلمات
‏با کلم خان از هفت خان کلمات عبور کنید.
‏یک بازی جذاب، متفاوت و کم حجم.
‏این بازی میتونه شما رو ساعت ها سرگرم کنه و ذهنتون رو به چالش بکشه.
‏توی این بازی بخوای نخوای باید فسفر بسوزونی.
‏توی هر مرحله علاوه بر اینکه باید با توجه به هدف مرحله ، کلمات اصلی رو پیدا کنی. میتونی از هوشت استفاده کنی و کلمات اضافی و کلمات طلایی رو پیدا کنی. تازه ماموریتم داریم.
‏هر روز میتونی توی چالش روزانه با دوستات رقابت کنی و اگه اول بشی جایزه ویژه میگیری.علاوه بر این حتی اگه اول هم نشی میتونی با جمع آوری مدال و یا سه ستاره کردن بازی صندوقچه پر از جایزه دریافت کنی.
‏دقت کن با صعود به لیگ های بالاتر همزمان هم درآمدت بیشتر میشه هم هزینه هات کمتر. برای صعود به لیگ بالاتر به شمش نیاز داری.میتونی با پیدا کردن کلمات طلایی شمش بدست بیاری و یا با راه اندازی کوره ها خودت شمش طلا بسازی :)
‏تمامی کلمات درنظر گرفته شده برای بازی با معنی هستن و کلمات بی معنی توی این بازی جایی ندارن.
‏نکته مهم اینه که از طریق پل های ارتباطی میتونید با ما در ارتباط باشید. ما در دسترس هستیم و منتظر انتقادات، نظرات و پیشنهادات شما هستیم تا بتونیم بهتر و بهتر بشیم و توقعات شما رو براورده کنیم.
‏کلی سوپرایز براتون داریم که گام به گام رو میکنیم.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏• اضافه شدن ربات به رقابت آنلاین برای مواقعی که حریف پیدا نمی شود

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟